ورامینی‌ها متحد شدند/ اتحاد ۳ موکب ورامینی برای خدمت به سیل زدگان سوسنگرد

مسئول فرهنگی موکب احفاد مالک اشتر ورامین گفت: خادمین سه موکب شهرستان ورامین طی ۱۰ روز در سوسنگرد به صورت روزانه ۱۰هزار پرس غذا تهیه کرده و بین سیل زدگان حاضر در کمپ توزیع خواوهند کرد.

حجت الاسلام سید یاسر موسوی امام جماعت مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: بعد از اینکه تهران به عنوان معین استان خوزستان در حادثه سیل جنوب کشور انتخاب شد، به جهت استفاده از پتانسیل تمام موکب‌ها، فقط به ۱۵ موکب اجازه فعالیت دادند که موکب مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین نیز یکی از آنها می‌باشد.

وی اظهار داشت: به جهت اینکه بتوانیم اتحاد بین مواکب شهرستان و مردم مردم شهرستان را حفظ کنیم، موکبی با نام موکب شهدای شهرستان ورامین راه اندازی کردیم که متشکل از موکب مسلم بن عقیل(ع)، موکب زینبیون و موکب احفاد مالک اشتر ورامین می‌باشد.

امام جماعت مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین با بیان اینکه، مجوز ۱۰ روز فعالیت در سوسنگرد برای ما صادر شده است، گفت: روزانه ۱۰ هزار پرس غذا توسط موکب شهدای شهرستان ورامین طی این ۱۰ روز تهیه و بین افرادی که به کمپ منتقل شده‌اند توزیع خواهد شد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه تیم پیش قراول فردا شب به سوسنگرد اعزام خواهند شد و تیم اصلی خادمین نیز روز دوشنبه عازم سوسنگرد خواهند شد، افزود: هر خادمی که توانایی آشپزی و کمک به آشپر را داشته باشد می‌تواند به مسجد حضرت سجاد(ع) ورامین مراجعه کرده و ثبت نام را انجام دهد.

وی بیان کرد: شهروندان عزیزی که قصد کمک به هم وطنان سیل زده را دارند نیز می توانند اقلام مورد نیاز برای طبخ غذا و یا پتو و لباس را به مسجد حضرت سجاد(ع) تحویل دهند و شهروندان عزیزی که میزان اقلام اهدایی آنها زیاد می باشد نیز می توانند با شماره ۰۹۱۵۷۸۰۴۴۰۱ تماس حاصل نمایند تا برای دریافت اقلام در محل مورد نظر حاضر شویم.

مسئول فرهنگی موکب احفاد مالک اشتر اظهار داشت: در حال حاضر امکان اعزام خادم خانم به سوسنگرد را نداریم ولی در صورت مساعد بودن شرایط در سوسنگرد در مرحله دوم تیم خادمین خانم را نیز برای خدمت رسانی به سیل زدگان سوسنگرد اعزام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *