برنامه های قرآنی دانشگاهیان در ماه مبارک رمضان تشریح شد

حمید رضا خانی ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، اهم برنامه های قرآنی ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در ماه رمضان را تشریح کرد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی ورامین، حمیدرضا خانی رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ضرورت نشر فرهنگ قرآنی در بین دانشگاهیان، برنامه های متنوعی برای این قشر فرهیخته در نظر گرفته شده که جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع از اهم این برنامه ها می باشد.
وی افزود: از اولین روز ماه مبارک همه روزه همزمان با اذان ظهر و عصر در نمازخانه ساختمان شهید مهتدی دانشگاه به ترتیب اقامه نماز ظهر، بیان احکام شرعی، اقامه نماز عصر و تلاوت آیاتی از قرآن کریم صورت خواهد پذیرفت.
خانی ادامه داد: برگزاری مسابقه احکام شرعی، جزءخوانی قرآن کریم، فضاسازی ساختمان عفاف و شهید مهتدی، تدوین و چاپ نشریه دانشجویی ترنم وحی، برگزاری نمایشگاه کتب قرآنی، حضور دانشگاهیان در محافل انس با قرآن منطقه و همچنین برگزاری اردوی بازدید از نمایشگاه بین المللی قرآن تهران از دیگر برنامه های دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین طی ماه رمضان خواهد بود.
وی تاکید کرد: برای اولین بار در سال جاری طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان از دانشجویان و اساتید برگزیده جشنواره قرآن و عترت تجلیل به عمل خواهد آمد.
خانی تصریح کرد: قاریان و حافظان ممتاز کشوری در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در قالب کانون قرآن و عترت دانشجویی، مشغول فعالیتهای قرآنی جذاب و متنوع در بین دانشگاهیان هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *