تحویل بیش از ۲۴ هزار تن گندم از کشاورزان منطقه ورامین/تحویل گندم ادامه دارد

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی جنوب شرق استان تهران گفت: کشاورزان جنوب شرق استان تهران از ۱۸ خرداد تا کنون بیش از ۲۴ هزار تن گندم به سیلوهای ما تحویل داده‌اند.

گندم

محمد گلستانی مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی جنوب شرق استان تهران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در رابطه با میزان گندم دریافتی از کشاورزان گفت: از ۱۸ خرداد سال جاری که دریافت گندم را از کشاورزان آغاز کردیم تا امروز بیش از ۲۴ هزار تن گندم به سیلوها تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه وظیفه ما خرید مازاد بر نیاز گندم‌کاران است تصریح کرد: تا هر زمان که کشاورزان گندم را تحویل دهند ما دریافت داریم که تقریبا تا انتهای تیرماه این کار ادامه خواهد داشت.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی جنوب شرق استان تهران عنوان کرد: در ۴ مرکز خرید گندم انجام می شود، سیلوی ورامین، کارخانه صنایع آرد ورامین، پیشران کنترل پارس و سیلوی منصوریان در پاکدشت.

گلستانی در پایان با اشاره به خرید کلزا در ورامین خاطرنشان کرد: ما تنها مرکز خرید کلزای شرق استان هم هستیم و تا کنون ۳۵۰ تن کلزا تحویل گرفته ایم، که این میزان تنها کشت منطقه ورامین است و هوا که رو به گرما برود کلزای مناطق شرق استان مانند فیروزکوه، دماوند، آبعلی، بومهن و رودهن را هم تحویل می گیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *