مرزهای کشور خط قرمز نظام است

امام جمعه قرچک گفت: مرزهای کشور خط قرمز نطام است و ایران اجازه ورود هیچ کس را به مرزهای کشور نمی دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت: خداوند رحمان توفیق انجام واجبات دینی و تقوای الهی را به بندگان خاص خود اعطاءکند، بندگان خدا باید تقوا داشته باشند، بهترین  عمل عاقبت به خیری و تقوا الهی است.

امام جمعه قرچک گفت: باید دین داری در کشور تقویت شود، نورانیت در جامعه دینی خود را نشان می دهد، رعایت اعمال دینی بر هر مسلمانی واجب است باید دیندار واقعی باشیم  با شعار دادن راه به جایی نخواهد رسید.

اسماعیلی افزود: عده‌ای در جامعه هستند که دغدغه دینی دارند، جامعه نباید به حال خود رها شود، نباید قبح گناه در جامعه بشکند و نباید در حکومت اسلامی مسوولان به مسائل اسلامی و دینی بی توجه باشند.

وی در ادامه افزود: اگر بی بند و باری در جامعه زیاد شود، حیا و غیرت از بین می‌رود، علم و عقل نباید اسیر میل و شهوت باشند باید با عقل سالم و علم هدف دار جامعه را به سمت پیشرفت و تعالی هدایت کنیم.

وی تصریح کرد: فعل و انفعالات شیمی در جامعه کنونی بیداد می کند، علم شیمی امروز در راستای کمک به بشریت استفاده می شود و برعکس آن عده ای افراد سود جو از این علم در مسیر نادرست و ساخت مواد مخدر صنعتی بهره می گیرند.

این مسوول گفت: در حال حاضر در کشور یک طرح هدفمند به وجود آمده است، طرح بی حجابی توسط دشمن در کشور افزایش پیدا کرده است دشمن قصد دارد با اقدامی بی فرهنگی به کشور لطمه وارد کند، عامران به معروف در این مسیر پیش قدم باشند و این پدیده  شوم از کشور خارج شود.

وی بیان داشت: در سال ۱۳۲۰ در آن خفگان سیاسی کشور ۲۰هزار نفر به خاطر حفظ حجاب گشته شداند تا حجاب در کشور از بین نرود باید از حریم خانه و خانواده دفاع کرد باید تقویت دینی در جامعه نهادینه شود.

وی خاطر نشان کرد: افراد معتاد در جامعه نباید به حال خود رها شوند چرا که این افراد بیمارند باید خانواده این افراد را در یابیم و احازه ندهیم  اسیب های اجتماعی به خانواده افراد معتاد ضربه وارد کنند.

وی یاد آور شد: قاجاق مواد مخدر در دنیا از پر سود ترین تجارت ها است، دشمن قصد دارد سن اعتیاد را در جامعه کم کند، دشمن بر ای جوان کشور برنامه ریزی کرده است می خواهد جوانان کشور را که ظلم ستیز هستند و ولایت مداری بالا دارند در مقابل دشمن قرار می گیردند را از مسیر درست خارج کند.

امام جمعه قرچک در خطبه های نماز جمعه به منویات رهبری اشاره کرد و گفت: رهبری در همه مسایل کشور درخصوص نقشه های دشمن هشدار های لازم را ماهها جلوتر می‌دهد ولی مسوولان گوش نمی دهند.

وی تاکید کرد: دشمن در دنیا برنامه ایران هراسی را به راه انداخته و کشورهای جهان به این موضوع پی بردند که ایران برنامه تخریبی ندارد و هدف ایران عزت مندی مردم کشور های دیگر است.

وی در ادامه گفت: مرزهای کشور خط قرمز نطام است، ایران اجازه ورود هیچ کس را به مرزهای  کشور نمی دهد و ما با اقتدار از مرزها دفاع خواهیم کرد‌.

امام جمعه قرچک به عامل نا امنی در در خاور میانه اشاره کردو افزود: آمریکا و اسرائیل عامل اصلی نا امنی در خاورمیانه و جهان هستند و با دخالتهای بی جا  خود در امور داخلی کشور قصد نا امن کردن منطقه را دارند چرا که نا امنی منطقه برای آنها منفعت دارد و نفت منطقه را زیر قیمت خریداری می‌کنند.

اسماعیلی در پایان گفت: در حال حاضر کشور به مسوولانی ماند شهید چمران ها نیاز دارد،  چرا که با تمام وجود ولایت مدار بودند و سرباز ولایت را افتخار خود می دانستد باید این فرهنگ در جامعه کنونی نهادینه شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *