سفر پرستوهای انتخاباتی به ورامین

یکی از مسئولین استانی، طی اقدامی قابل تامل تعدادی خبرنگار نما را به بهانه بازدید از مراکز مربوط به خود به ورامین آورده و بعد از کلی ماجرا، کارت‌های هدیه خود را دریافت کرده و به تهران بازگشتند.

شنیده ها از منابع کاملاً موثق حاکی از آن است که طی روزهای گذشته، یکی از مسئولین استانی استان تهران تعداد از خانم‌های زیبارو را با عنوان خبرنگار وارد دشت ورامین کرده و از بعضی مجموعه های مربوط به سازمان خود بازدید داشته‌اند.

این اقدام در حالی صورت گرفته است که مسئول مربوطه که اصالتاً مربوط به یکی از استان‌های مرزی کشور می‌باشند، در دوره آینده انتخابات مجلس شورای اسلامی قصد کاندیداتوری داشته و از حالا درصدد جمع آوری افکار عمومی و استفاده از پتانسیلی است که دولت از بیت المال در اختیار وی قرار داده است.

نکات قابل توجهی در این بازدید میدانی صورت گرفته است که از جمله آن می‌توان به عدم حضور حتی یک خبرنگار از دشت ورامین در این بازدید یک روزه نام برد در حالی که این تور گردشگری با عنوان بازدید خبرنگار از این مناطق صورت گرفته بود.

دومین مطلب آن است که چه شده آقای رئیس این پرستوهای زیبا روی خوش اندام را انتخاب کرده است و برای بازدید به مناطق مهم و استراتژیک جنوب شرق استان تهران آورده است تا در کنار یکدیگر بگویند و بخندند و در کنار یکدیگر باشند.

از نکات مهم و اساسی دیگر که باید به آن توجه داشت مبالغی است که تحت عنوان کارت هدیه به این پرستوهای خبرنگارنما پرداخت شده است؛ قسمت اول این کارت‌های هدیه توسط بیت المالی که در دست آقای رئیس به امانت بوده پرداخت شده است و قسمت دوم آن نیز که مبلغ چند صد هزار تومان به ازای هر نفر می باشد توسط یکی از مراکز تحت امر آقای رئیس در دشت ورامین پرداخت شده است.

حال اینکه این مرکز خصوصی در قبال تقبل این هزینه کلان توقع دریافت چه خدماتی از آقای رئیس، معاون رئیس و پرستوهای رسانه ای-انتخاباتی دارد جای تامل دارد؛ البته امیدواریم که اینگونه باشد و این مبالغ برای اینکه بیشتر به مزاج آقای رئیس خوش آید، از جیب کارگر کارخانه پرداخت نشود.

البته شنیده ها حاکی از آن است که افرادی که زحمت چیدن بادمجان‌ها دور قاب آقای رئیس را کشیده اند نیز بی مزد و مواجب نبوده و غیر از هم نشینی با این پرستوهای کمرباریک، از کارت‌های هدیه پرداخت شده نیز بهره مند شده و مزد نقدی زحمات خود را نیز گرفته اند.

اینکه در دولت تدبیر و امید که امثال جیسون رضائیان حتی طعم مورد علاقه آدامس رئیس جمهور را می داند و یا یک پرستوی زیبا رو با ۱۶ مدیر نفتی ارتباط برقرار کرد تا بتواند اقدامات جاسوسی خود را به راحتی انجام دهد توقع بیشتری نیست که یک مدیر و چند همراه بخواهند چندین پرستوی خبرنگار را برای تفریح به این طرف و آن طرف ببرند تا در انتخابات شعارهای امید بخش دهند.

این سفر با خودروهای گروهی تشریفاتی صورت گرفت و اینکه دستگاه های نظارتی چرا جلوی آن را نگرفته و یا اینکه چه اقدامی در دستور کار دارند تا در آینده این چنین سفرهایی به منطقه صورت نپذیرد اهمیت بسیار مهمی برای مردم منطقه دارد.

از سوی دیگر عموم مردم باید بدانند که نباید فریب ظواهر را بخورند و فردی را به مجلس شورای اسلامی راهی کنند که نه تنها حافظ منافع نظام باشد، بلکه منافع مردم که گره خورده در منافع نظام هست را نیز در نظر داشته باشد و قصد فریب کاری حتی به قیمت خیانت به بیت المال را نداشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *