مترو ورامین تغییر ماهیت داده است/ احتمال افتتاح پروژه قطار حومه ای ورامین تا دهه فجر

رئیس شورای شهر ورامین گفت: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، تا دهه مبارک فجر این پروژه راه اندازی خواهد شد

حسن فرجی رئیس شورای شهر ورامین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در خصوص پروژه مترو بیان کرد: ماهیت پروژه مورد نظر تغییر پیدا کرده و از مترو به قطار حومه‌ای تبدیل شده است و پیمانکار نیز در این قالب در حال فعالیت می باشد و در حال حاضر نیز در حال تکمیل کردن این پروژه است.

وی ضمن بیان اینکه این پروژه در اختیار راه آهن جمهوری اسلامی بوده و شهرداری هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد، گفت: طی روزهای گذشته جلسه‌ای مربوط به همین پروژه در محل فرمانداری ورامین تشکیل شده و مجریان ساخت و تکمیل پروژه مورد نظر قول داده‌اند که هر چه سریعتر این پروژه را به اتمام برسانند.

رئیس شورای شهر ورامین پس از بیان اینکه طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، تا دهه مبارک فجر این پروژه راه اندازی خواهد شد، گفت: مسئولین سر ما نیز کلاه می گذارند که این خط محلی است در صورتی که به عنوان خط سراسری نیز از آن استفاده خواهد شد.

فرجی اظهار داشت: پیش از این نیز اعلام شده بود که این خط به عنوان خط سراسری است و زمانی که قطار سریع السیر قصد حرکت در مسیر را دارد، قطارهای محلی باید توقف کرده تا قطار سریع السیر به مسیر خود ادامه دهد ولی در آینده باید دید که پیگیری مسئولین در این خصوص به چه شکل خواهد بود و اینکه آیا مسئولین می توانند جلوی حرکت قطار سریع السیر در این مسیر را بگیرند یا خیر.

وی در خصوص زمان سرویس دهی این قطار به شهروندان منطقه ورامین نیز گفت: پیش از این اعلام شده بود که فقط در دو نوبت سرویس دهی انجام خواهد شد که با پیگیری مسئولین امر این تعداد افزایش پیدا کرده است ولی باز هم باید در اجرا ببینیم وضعیت به چه شکلی پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *