ابطال مجوز پایانه مسافربری ورامین صحت ندارد/اعزام اولین گروه زائران کربلا از پایانه مسافربری ورامین به مهران

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین بیان کرد: پایانه مسافربری ورامین با یک تعاونی در حال فعالیت است و بحث ابطال مجوز پایانه صحت ندارد.

خوانساری مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در رابطه با وضعیت مجوز پایانه مسافربری ورامین اظهار داشت: در حال حاضر تعاونی های ۱، ۸ و روان نور در حال فعالیت هستند و روز گذشته نیز اولین گروه زائران را به مرز مهران اعزام کردیم و از این به بعد هم حداقل روزانه ۲ تا ۳ سرویس به سمت مرز مهران می‌فرستیم.

وی تصریح کرد: البته استقبال شایانی ار سوی مردم از این پایانه نشده است؛ اما اینکه مجور پایانه باطل شده است به هیچ وجه صحت ندارد و در همینجا بلیط صادر و تقدیم مسافران می‌شود‌.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین عنوان کرد: در حال حاضر پایانه سه منظوره شده و سازمان‌های اتوبوس‌رانی، تاکسی‌رانی و خود پایانه تحت عنوان سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین مستقر شده و امیدواریم بتوانیم با استقبال تاکسی‌ها، اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌ها و مردم شاهد این باشیم که پایانه ما هم از رشد بیشتری برخوردار شود.

خوانساری تاکید کرد: سرمایه گذار در این پایانه سرمایه گذاری کرده و در حال ارائه سرویس است؛ لذا این پایانه با سه تعاونی ۱، ایران پیما، ۸ و روان نور در حال فعالیت است و بحث ابطال مجوز صحت ندارد.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین در پایان خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است که با تدابیر شهردار ورامین و با سرویس‌های رایگانی که در آینده به سمت پایانه قرار می‌دهیم دسترسی مردم به پایانه بیشتر شود و از این سرمایه استفاده بهینه شود.

انتهای پیام/

1 دنبال این می گردید “ابطال مجوز پایانه مسافربری ورامین صحت ندارد/اعزام اولین گروه زائران کربلا از پایانه مسافربری ورامین به مهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *