افزایش قیمت بنزین بدون مصوبه مجلس است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه با تصمیم افزایش قیمت بنزین مخالف هستیم، گفت: حتماً روز یکشنبه که جلسه علنی مجلس شورای اسلامی هست، رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی را خواهیم دید.

 

سید حسین نقوی سحینی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در خصوص افزایش قیمت بنزین بیان کرد: این افزایش قیمت به هیچ وجه مصوبه مجلس نیست و مجلس هم در جریان افزایش قیمت بنزین نبوده و نیست بنابر این مجلس در افزایش قیمت بنزین به این شکل نقشی نداشته است.

وی پس از بیان اینکه رئیس مجلس عضو شورای مربوطه هست، خاطر نشان کرد: مجلس در افزایش قیمت بنزین هیچ مصوبه ای نداشته و هیچ بحثی نیز در این خصوص به این شکل نه تنها صورت نگرفته است، بلکه نمایندگان مجلس بارها با افزایش قیمت بنزین مخالفت کرده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خودم نیز در یکی از نطق های مجلس صراحتاً اعلام کرده ام که قیمت بنزین به هیچ وجه نباید افزایش پیدا کند زیرا به اندازه کافی و بی ثبایت قیمت ها وجود دارد و قطعاً افزایش قیمت بنزین روی این بی ثباتی ها تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

نقوی بیان کرد: همانگونه که از تریبون مجلس نیز اعلام کرده ام، ما امسال با تورم شدیدی روبرو بودیم و افزایش قیمت خیلی از کالاها وجود داشته و دولت نیز اشراف و کنترل بر بازار ندارد و بی ثباتی در بازار وجود دارد و از سوی دیگر نیز بنزین نیز یک کالای اسراتژیک است و این افزایش قیمت نیز تاثیر زیادی روی قیمت مابقی کالاها خواهد گذاشت و قطعاً مردم با مشکلات بیشتری روبرو خواهند شد.

نماینده منطقه ورامین ضمن بیان اینکه با تصمیم افزایش قیمت بنزین مخالف هستیم، گفت: حتماً روز یکشنبه که جلسه علنی مجلس شورای اسلامی هست، رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی را خواهیم دید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *