پرداخت معوقات مربیان حق التدریسی استان تهران تا یک ماه آینده

قلاوند

معاون آموزشی اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران بیان کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده و رایزنی‌های مدیرکل، معوقات و مطالبات مربیان حق‌التدریسی مربیان مراکز فنی و حرفه‌ای استان تهران، طی یک ماه آینده پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: رحمن قلاوند معاونت آموزشی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام‌شده و رایزنی‌های مدیرکل، معوقات و مطالبات مربیان حق‌التدریسی مربیان مراکز فنی و حرفه‌ای استان تهران، طی یک ماه آینده پرداخت می‌شود.

قلاوند افزود: مربیان فنی و حرفه‌ای ازجمله افراد زحمت‌کش و تأثیرگذار در جامعه هستند که در جهت ارتقای سطح علمی و دانش هنرجویان و رونق اشتغال حرفه‌ای در کشور، با کمترین امکانات و تجهیزات می‌کنند.

وی با اشاره به تغییرات در حوزه مدیریت مراکز فنی و حرفه‌ای، بیان کرد: جابجایی مدیران در راستای ارتقا و تعالی خدمت در مراکز فنی و حرفه‌ای صورت می‌گیرد و فرصت مناسبی برای رفع گرفتاری و مشکلات از جامعه و خدمت به بندگان خداوند است.

معاون آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود امکانات و تجهیزات، پذیرش مسئولیت در مراکز فنی و حرفه‌ای امری سخت و طاقت‌فرسا است، که تمامی روسای مراکز علی‌رغم تمام مشکلات، با پذیرش مسئولیت خدمت صادقانه‌ای انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *