۲هزار جهیزیه در سال ۹۸ به محرومان اهدا خواهد شد

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) با اشاره به توزیع ۱۲۰۰ جهیزیه در سال ۹۸ در بین نوعروسان نیازمند یادآور شد: در دو مرحله طرح آیین ازدواج آسان و لبخند نوعروسان تعداد ۸۰۰ جهیزیه شامل اقلام اساسی مانند یخچال، گاز، جاروبرقی، فرش، ماشین لباسشویی، تلویزیون و لوازم آشپزخانه با هدف تسهیل و ترویج ازدواج ارسال‌شده است و مابقی نیز در مرحله سوم تا پایان سال انجام می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران اظهار داشت: با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران تعدادی پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی در محلات شهرستان‌های پردیس و ری افتتاح شد.

وی با اشاره به افتتاح ۲۲۹۴ پروژه محرومیت‌زدایی، عمرانی، اشتغال‌زایی و سازندگی ادامه داد: ساخت و مرمت منازل محرومان و نیازمندان، احداث سالن‌های ورزشی، حسینیه و خانه عالم و کارگاه‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی ازجمله پروژه‌هایی بود که در شهرستان‌های استان تهران مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تشریح سایر پروژه‌ها خاطرنشان کرد: در غرب استان تهران پروژه‌های قابل‌توجهی مربوط به کشاورزی شامل استخر آب کشاورزی، خطوط انتقال آب، لایروبی قنوات و سایر موارد راه‌اندازی شد.

سردار حسن‌زاده با بیان اینکه معادل همین مقدار پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد، اضافه کرد: اهتمام و تلاش جدی برای محرومیت‌زدایی، سازندگی، اشتغال‌زایی و اقتصاد مقاومتی داریم و با حضور و قول مساعد فرمانده سپاه و فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی به ما و مردم قرار شد این خدمات با سرعت و حجم بیشتری در شهرستان‌های استان تهران و به‌ویژه محلات و مناطق حاشیه‌نشین و کم برخوردار انجام شود.

وی در پایان با اشاره به توزیع ۱۲۰۰ جهیزیه در سال ۹۸ در بین نوعروسان نیازمند یادآور شد: در دو مرحله طرح آیین ازدواج آسان و لبخند نوعروسان تعداد ۸۰۰ جهیزیه شامل اقلام اساسی مانند یخچال، گاز، جاروبرقی، فرش، ماشین لباسشویی، تلویزیون و لوازم آشپزخانه با هدف تسهیل و ترویج ازدواج ارسال‌شده است و مابقی نیز در مرحله سوم تا پایان سال انجام می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *