افزایش نمره فرماندهی انتظامی شرق استان نسبت به سال قبل/ بودجه ساخت ساختمان فرماندهی شرق استان تهران تخصیص می یابد

جانشین فرمانده انتظامی کل ناجا با بیان اینکه با جمع شدن نیروها در یک مرکز اعمال نظارت نیروی انتظامی دقیق تر می شود گفت: شرق استان تهران نسبت به سال گذشته ۴ نمره افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ورامین ما، سردار مومنی جانشین فرمانده انتظامی کل ناجا در جمع خبرنگاران دشت ورامین بیان کرد: سفر امروز ما بابت جمع بندی نظارت ستادی و افتتاح مرکز جمع بندی پلیس۱۱۰ بود.

وی خاطر نشان کرد: شرق استان تهران ۴ نمره نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و همکاری خوبی مردم داشته اند.

سردار مومنی اظهار داشت: با تدبیر فرماندهی نیروی انتظامی در کل استان صورت گرفته است به این شکل که در همه استانها این نیروها در یک مرکز جمع می شوند و اعمال نظارت ما دقیقتر می شود.

جانشین فرماندهی ناجا بیان کرد: حدود ۲۰ استان طرح تجمیعی انجام شد و تماسها به استان انتقال پیدا کرده و از استان ماموریت به شهرستانها ابلاغ می شود.

سردار مومنی تصریح کرد: رویکرد نیروی انتظامی پلیس مقتدر هست و هرگونه تعرض را به ملیس به صورت مقتدارنه جواب خواهیم داد و شاهد بودیم که سال جاری در مسائل گوناگون مانند درگیری با اشرار و مفسدین اقتثادی برخورد کرده است

وی اظهار داشت: حتما پلیس در چهارچوب قانون مقتدرانه برخورد خواهد کرد و همین مسئله نیز در نظرسنجی هایی که از مردم صورت گرفته است افزایش اعتماد مردم را داشته ایم.

سردار مومنی گفت: ارزیابی های ما کمی و کیفی است که از همه همکاران گرفته می شود که افزایش ۴نمره شرق استان تهران از همه این ارزیابی ها بوده است و ۸۰ از ۱۰۰ توسط فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: یکی از بزرگترین نعمت ها امنیت است که در سایه آن است که پیشرفت ها صورت می گیرد که در شرق استان تهران افزایش داشته ایم.

سردار مومنی افزود: یکی از مباحثی که امروز مطرح شد ساخت ساختمان ویژه شرق استان تهران و دیگر اماکن بود که پیش بینی کرده ایم در اعتبار سال جاری و سال آینده تامین خواهد شد.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: طرح ویژه انتظامی و نظامی نیروی انتظامی در نظر گرفته است که ویژه محرم و همچنین بازگشایی مدارس است که تقریبا تمام محل هایی که هیئت ها هستند همکاران ما هستند و در زمان بازگشایی مدارس نیز ترافیک افزایش خواهد داشت که حضور گسترده همکاان ما در اطراف مدارس پیش بینی شده است تا بتوانیم به بهترین نحو خدمت رسانی کنیم

سردار مومنی خاطر نشان کرد: از داخل هیئات و حسینیه ها همیارانی انتخاب می شوند و با همکاری خود هیئات امنیت و آرامش را کنترل خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *