قدرتی برای مردم ترسیم می شود که به آن افتخار می کنند

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران اظهار داشت: در آینده قدرتی برای مردم ترسیم می‌شود که به آن افتخار خواهند کرد و در پی آن دشمن مأیوس‌تر از گذشته خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در دیدار با فرماندهان نیروهای انتظامی و سپاه نواحی استان تهران با بیان اینکه نظام اسلامی نظامی مستحکم و مستقر است، گفت: در چهار دهه اول این انقلاب موفقیت‌های عجیب‌ و غریبی را شاهد بودیم و امروز با تبدیل این نظام اسلامی به الگویی در جهان همه دشمنان داخلی و خارجی در تکاپو برای از پای درآوردن آن هستند.

وی با اشاره به حوادث آبان ماه گذشته، افزود: نگرانی‌هایی که در این روزها باعث التهاب خیلی‌ها شد تخریب و آشوب نبود بلکه دلیل اصلی آن بسیاری از ناکارآمدی‌ها بود و برخی از جوانان در آن روزها فریب خوردند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با تأکید بر اینکه نظام اسلامی به راحتی از این مشکلات عبور خواهد کرد، یادآور شد: فقط باید حواس‌مان باشد که در دفاع از این نظام سهم هریک از ما کم نشود.

سردار حسن زاده با عنوان اینکه امروز همدلی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی استحکامی بی‌نظیر پیداکرده، اظهار داشت: اگر هم در نقطه‌ای ناهماهنگی مشاهده شود سریع رفع می‌شود و به نقاط دیگر تعمیم داده نمی‌شود.

وی در پایان با اشاره به نمایش اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی استان تهران، نوید داد: در آینده قدرتی برای مردم ترسیم می‌شود که به آن افتخار خواهند کرد و در پی آن دشمن مأیوس‌تر از گذشته خواهد شد.

همچنین در این دیدار سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، انقلاب اسلامی را به ساختمانی تشبیه کرد و ابراز داشت: استحکام این نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی با سپاه و امنیت داخلی آن از وظایف ناجا بوده و  مأموریت‌های سپاه و نیروی انتظامی همواره در یک راستا بوده است.

وی سپاه و ناجا را اعضای یک خانواده خواند و گفت: آرزوی شهادت، آرزوی مشترک همه ما است و امروز سپاه و ناجا در کنار هم بهترین محافظان نظام هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *