برجام ثابت کرد سازش و مذاکره هزینه بسیاری دارد

امام جمعه خیرآباد بیان کرد: هرگز نباید فراموش کنیم که نظام اسلامی ما برای انقلاب هزینه اولیه داده است و اکنون که بیش از ۴۰ سال از عمر آن می‌گذرد برای ادامه راه نیاز به هزینه کمتری است ولی سازش و مذاکره هزینه بسیار دارد و این مطلب را برجام ثابت کرد. به گزارش خبرنگار […]

امام جمعه خیرآباد بیان کرد: هرگز نباید فراموش کنیم که نظام اسلامی ما برای انقلاب هزینه اولیه داده است و اکنون که بیش از ۴۰ سال از عمر آن می‌گذرد برای ادامه راه نیاز به هزینه کمتری است ولی سازش و مذاکره هزینه بسیار دارد و این مطلب را برجام ثابت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: امام جععه خیرآباد بیان کرد: یکی از مسائلی که موجب می شود کدورت و درگیری در خانواده به وجود آید و محبت را برهم می زند این است که زوجین به شرایط مکان و زمان توجه خاص نمی کنند و در زمانی که مناسب نیست توقعاتی را  نسبت به یکدیگر دارند که از توان طرف مقابل خود خارج است و اصرار بر وجود آن خواسته موجب نگرانی و بگو گو و در نهایت موجب نفرت می گردد.
حجت الاسلام طزری اظهار داشت: زمانی که مرد خانه بعد از ساعت ها کار در بیرون و خرید بعضی از اجناس با حالتی خسته به خانه می آید و همسر او در ابتدای ورود او بدون توجه به خستگی مرد از او تقاضای خرید کالایی دیگری را می‌کند و مرد اظهار می کند نمی‌توانم ولی زن اصرار می‌کند که باید انجام گیرد اینجاست که مرد و زن به بحث و جدل می‌پردازند.
حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری در خطبه دوم نماز جمعه این هفته خیرآباد ضمن عرض تبریک میلاد علی ابن موسی ابن الرضا(ع) گفت: یکی از ویژگی‌های امام رضا(ع) این است که که ایشان توحید را بدون ولایت بی معنا می دانند و حصن الهی را زمانی نفوذ ناپذیر می‌دانند که بر حول محور ولایت باشد.
حجت الاسلام طزری افزود: ویژگی دیگر امام رضا(ع) این بود که برای اثبات حقانیت دین مبین اسلام با ادیان مختلف گفت و گو می‌کرد و حقانیت اسلام را ثابت می کرد.
امام جمعه خیرآباد اظهار داشت: گفت و گو زمانی دارد و مناسب است که طرف مقابل شما دارای منطق باشد و حق را بپذیرد، اما وقتی کسی هرگز اهل منطق نیست و غیر از زور چیز دیگر را نمی‌فهمد گفت و گو با او بی‌فایده است.
وی با اشاره به مراسم تنفیذ حکم دوره دوازدهم ریاست جمهوری صورت گرفت گفت: رأی مردم با تنفیذ حکم ولایت شروع کامل شد،  مقام معظم رهبری در این مراسم چند سفارش به دولت نمودند.
وی افزود: ایشان معیشت مردم را جزء وظایف دولت دانستند و از رئیس جمهور خواستند که برای برطرف کردن فقر تلاش نمایند.
وی ادامه داد: هرگز وجود دشمن را فراموش نکنیم و گمان نکنیم که اگر ما قصد خیر داریم و با دیگران در صلح و آرامش هستیم دیگران هم در حق ما همین مطلب را دارند، متاسفانه یکی از ضعف‌های دولت یازدهم این بود که گمان می کرد با مذاکره و گفت و گو، دشمنی‌ها پایان می‌یابد.
وی بیان کرد: هرگز نباید فراموش کنیم که نظام اسلامی ما برای انقلاب هزینه اولیه داده است و اکنون که بیش از ۴۰ سال از عمر آن می‌گذرد برای ادامه راه نیاز به هزینه کمتری است ولی سازش و مذاکره هزینه بسیار دارد و این مطلب را برجام ثابت کرد.
وی گفت: جایی که مقام معظم رهبری در شروط ۹ گانه خود در امضای برجام فرمودند توافق ژنو و لوزان که منجر به برجام شد و هزینه سنگین بر ملت وارد کرد.
وی ادامه داد: با وجود پرداخت این هزینه برجام ثمری برای نظام نداشت و نتیجه آن شد که تحریم‌های ما در علیه نظام اسلامی وضع شد و روز گذشته نیز ترامپ ان را امضاء کرد و صریحاً آن را نقض کرد، ولی حال آنکه بعضی از مسئولین جرعت اظهار نقض برجام را ندارند و می‌گویند برجام نقض فاحش نشده است در حالی که فرقی بین نقض برجام نیست و نقض فاحش برجام بازی با الفاظ است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *