پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64782
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
 •   

  برخی‌ها به جای اینکه به مردم و مجلس در خصوص قرارداد توتال توضیح دهند آن را برکات برجام می‌دانند

  حجت الاسلام طزری خاطر نشان کرد: عده ای سعی دارند برجام را به هر قیمتی حفظ کنند و برای آن ثمرات و برکات ذکر کنند، قرارداد ۲۰ ساله نفت با شرکت فرانسوی امضا می کنند و بجای آنکه برای ملت و مجلس توضیح دهند آن را محرمانه و از برکات برجام می‌دانند. به گزارش خبرنگار […]

  حجت الاسلام طزری خاطر نشان کرد: عده ای سعی دارند برجام را به هر قیمتی حفظ کنند و برای آن ثمرات و برکات ذکر کنند، قرارداد ۲۰ ساله نفت با شرکت فرانسوی امضا می کنند و بجای آنکه برای ملت و مجلس توضیح دهند آن را محرمانه و از برکات برجام می‌دانند.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام والمسلمین طزری در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته منطقه خیرآباد ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن شهادت امام جعفر صادق(ع) رئیس مذهب شیعه گفت:امام صادق(ع) با جنگ های نرمی که صورت داد توانست مکتب برحق تشیع را زنده نگه دارد.

  وی خاطر نشان کرد: چیزی که دشمن امروز بدنبال آن است این مسئله اس که با جنگ نرم باورها و اعتقادات مردم را تغییر دهند، به همین دلیل نیز باید هوشیار باشیم که مبادا گرفتار توطئه‌های دشمن قرار گیریم.

  امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته منطقه خیرآباد گفت: موصل پس از ۳ سال آزاد شد و این چیزی که دشمن هرگز آن را باور نمی کرد، اما با فتوای مرجعیت و حضور گروه‌های مردمی و اتحاد بین سنی و شیعه این امر محقق شد.

  حجت الاسلام طزری ضمن بیان اینکه آزادسازی موصل مقدمه نابودی داعش در عراق است، بیان کرد: با آزاد سازی موصل توطئه تجزیه عراق شکست خورد و آمریکا به رویای خاور میانه جدید و بزرگ خود نرسید.

  وی با توجه به اینکه به پایان عمر دولت یازدهم نزدیک می شویم و رئیس جمهور منتخب بدنبال تعیین کابینه دوازدهم است بیان داشت: آنچه مردم از دولت دوازدهم و وزرای دولت دوازدهم درخواست دارند این است که هم دولت و هم رئیس جمهور، اولویت کار خود را برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم قرار دهند.

  امام جمعه خیرآباد افزود: رئیس جمهور در وعده‌های انتخاباتی خود از مردم خواست که پیگیر وعده‌های داده شده باشند و امروز مردم این حق را دارند که از رئیس دولت دوازدهم بخواهند که وعده ۹۵۰ هزار شغل در سال را محقق کند.

  وی ادامه داد: دولت دوازدهم این وعده را داد که نرخ تورم را کنترل کند و امروز که زمزمه‌های تک نرخی شدن قیمت ارز و گران شدن آن است، مردم حق دارند بدانند دولت چگونه می خواهد نرخ تورم را همچنان تک رقمی نگه دارد.

  حجت الاسلام طزری اضافه کرد: رئیس جمهور منتخب وعده داد که در پایان دولت دوازدهم همه تحریم ها را بر طرف کند لیکن نه تنها همه تحریم های گذشته که قرار بود با برجام بر طرف شود انجام شد بلکه تحریم های جدیدی در راه است و این رئیس جمهور است که باید جواب دهد که چگونه می خوهد تحریم ها را برطرف کند.

  وی تصریح کرد: این مسائل و مسائل دیگر انتظارات مردم از کابینه دولت دوازدهم و  وزرای این کابینه است اما عده ای از هم اکنون سعی دارند با حاشیه سازی های مداوم، مردم را از مطالبه گری غافل کنند و گاهی بر عکس طلبکار مردم می شوند و مردم را بدهکار خود میدانند گویا مردم به آنان وعده داده اند.

  امام جمعه خیرآباد گفت: هیئت نظارت بر برجام که وظیفه اش نظارت بر اجرای برجام است موظف است که برجام را مو به مو  رصد کند تا مبادا در انجام آن خللی پیش آید.

  وی اظهار داشت: متاسفانه با تحریم‌های جدید که از طرف مجلس سنا تصویب شد و منتظر امضای رئیس جمهور آمریکاست، با روح و جسم برجام ناسازگار و نقض صریح برجام است.

  حجت الاسلام طزری خاطر نشان کرد: عده ای سعی دارند برجام را به هر قیمتی حفظ کنند و برای آن ثمرات و برکات ذکر کنند، قرارداد ۲۰ ساله نفت با شرکت فرانسوی امضا می کنند و بجای آنکه برای ملت و مجلس توضیح دهند آن را محرمانه و از برکات برجام می‌دانند.

  وی در پایان گفت: از هیئت نظارت بر برجام انتظار میرود که موارد تخلف برجام را رصد و اقدام متناسب با آن را انجام دهند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  اردیبهشت ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031