پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70302
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
 •   

  بسیج کارگری ناحیه ورامین در زمینه های مختلف به خصوص محرومیت زدایی فعالیت بسیار خوبی داشته است

  فرمانده بسیج کارگری استان تهران گفت: ناحیه ورامین یکی از نواحی بسیار فعال در زمینه محرومیت زدایی دارد و توانسته اند اقدامات بسیار خوبی داشته باشند. سرهنگ میناوند فرمانده بسیج کارگری سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران بیان کرد: برخی فعالیت های حوزه های بسیج کارگری در سطح استان تهران به اندازه ای بوده است که […]

  فرمانده بسیج کارگری استان تهران گفت: ناحیه ورامین یکی از نواحی بسیار فعال در زمینه محرومیت زدایی دارد و توانسته اند اقدامات بسیار خوبی داشته باشند.

  سرهنگ میناوند فرمانده بسیج کارگری سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران بیان کرد: برخی فعالیت های حوزه های بسیج کارگری در سطح استان تهران به اندازه ای بوده است که آن را می توان در سطح کشور بیان کرد.

  وی خاطر نشان کرد: اقدامات فرهنگی بسیار زیادی نیز در سطح کارخانه ها و کارگاه ها صورت گرفته است که همگان با استقبال بسیار خوب صاحبان مشاغل روبرو شده است.

  میناوند اظهار داشت: در خصوص فعالیت حوزه بسیج کارگری در سرپل ذهاب نیز فعالیت های بسیار خوبی داشتند و همگام با مابقی بسیجیان حضور موثر داشتند.

  فرمانده بسیج کارگری استان تهران تصریح کرد: ناحیه ورامین یکی از نواحی بسیار فعال در زمینه محرومیت زدایی دارد و توانسته اند اقدامات بسیار خوبی داشته باشند.

  وی بیان کرد: در خصوص علم و صنعت نیز اقدامات گوناگونی صورت گرفته است و کمیسیون هایی تشکیل شده است تا بتوانیم عوامل تعطیلی کارخانه ها و مشکلات آنها را ریشه یابی کنیم.

  میناوند با بیان اینکه علما و روحانیون نیز با جامعه کارگری همکاری بسیار خوبی داشتند، گفت: صنایعی داریم که شناخته شده نیست که نمونه آن کارخانه ساخت ساعت صنعتی و بسیار زیبا است که به دلیل واردات بی رویه در حال ورشکسته شدن است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031