به دنبال فتح قله ها هستیم/ می خواهیم پرچم این انقلاب را به دست امام زمان(عج) بدهیم

امام جمعه جوادآباد گفت: فتح قله های پیروزی سخت است و عده ای نیز در بین راه می مانند ولی هدف ما فتح قله است و به دنبال آن هستیم که پرچم این انقلاب را به دست امام زمان(عج) برسانیم.   حجت الاسلام رضاپور امام جمعه جوادآباد در مراسم یادواره شهدای روستای رستم آباد بیان […]

امام جمعه جوادآباد گفت: فتح قله های پیروزی سخت است و عده ای نیز در بین راه می مانند ولی هدف ما فتح قله است و به دنبال آن هستیم که پرچم این انقلاب را به دست امام زمان(عج) برسانیم.

 

حجت الاسلام رضاپور امام جمعه جوادآباد در مراسم یادواره شهدای روستای رستم آباد بیان کرد: این یادواره امتداد محرم و صفر است و از آنجایی که امام راحل فرمودند که محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است، این مراسمات نیز در امتداد راه امام حسین(ع) است.

وی بیان کرد: مدیر یکی از کانال های مستهجن که توسط نیروهای امنیتی در درون کشور دستگیر شده بود بیان کرده بود تئورسین های غربی اعلام کرده بودند که ما یک سال کارهای مختلف با هزینه های گوناگون انجام می دهیم و جوانان را جذب می کنیم ولی به محض آمدن محرم ارتباط ما با قطع می شود و به همین دلیل نیز هزینه های زیادی به ما دادند تا نام امام حسین(ع) را در کنار فیلم ها و عکس های مستهجن قرار دهم.

امام جمعه جوادآباد اظهار داشت: به گفته امام خمینی(ره) مردم زمان ما از مردم زمان پیامبر(ص) بهتر هستند که دلیلش آن است که مردم زمان پیامبر حتی چند روز بعد از رحلت ایشان طاقت نیاورده و بیعت شکاندند ولی مردم زمان ما با گذشت سال های زیادی از رحلت امام خمینی(ره) پیرو راه ایشان هستند.

حجت الاسلام رضاپور تصریح کرد: فتح قله های پیروزی سخت است و عده ای نیز در بین راه می مانند ولی هدف ما فتح قله است و به دنبال آن هستیم که پرچم این انقلاب را به دست امام زمان(عج) برسانیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *