پایگاه خبری ورامین ما
 • گزارش
 • تیتر یک
 • سیاسی
 • فرهنگی
 • ورزشی
 • جاذبه های ورامین
 • کد خبر : 69540
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
 •   

  به مردم قول می دهیم که تا آخرین قطره خونمان برای برقراری امنیت کوتاهی نکنیم

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: به مردم قول می دهیم که تا آخرین قطره خونمان در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم با اقتدار توئم با مروت و جوانمردی خواهیم ایستاد و اجازه کوچکترین تحرکی را به احدی که بخواهد خللی در ایجاد امنیت کند نمی دهیم. سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق […]

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: به مردم قول می دهیم که تا آخرین قطره خونمان در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم با اقتدار توئم با مروت و جوانمردی خواهیم ایستاد و اجازه کوچکترین تحرکی را به احدی که بخواهد خللی در ایجاد امنیت کند نمی دهیم.

  سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و برخی از مسئولین در ستاد فرماندهی یگان ویژه شرق استان تهران برگزار شد بیان کرد: وقتی به سال های بعد از انقلاب اسلامی می اندازیم شاهد هستیم که سراسر افتخار است.

  وی خاطر نشان کرد: ایام دهه فجر مردم ما را از زیر یوق ستمکاران رهایی بخشید و روز آزادی مردم ما بوده است.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: آن نهال امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که هیچ گردبادی آن را تکان نخواهد داد و نیروی انتظامی نیز امروز به بلوغ و توانمندی رسیده است که هیچ طوفانی کوچکترین تاثیری در اقتدار آن نخواهد داشت.

  سردار ناظری تصریح کرد: نیروی انتظامی امروز به مرحله ای از بلوغ خود رسیده است که هیچ فتنه گری در این نظام مقدسی جمهوری اسلامی قادر نیست خدشه ای به امنیت این کشور وارد کند.

  وی با بیان اینکه حرکت اخیر اغتشاشگران یک غبار بود، گفت: نیروی انتظامی با همکاری همکاران خود در سپاه و بسیج و حضور با بصیرت مردم مشت محکمی بر دهان منافقین و معاندین و منحرفان زدند.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: این حرکت ها حتماً اراده مردم و نیروهای انتظامی را قوی تر خواهد کرد، نیروی انتظامی برگ افتخار دیگری در پرونده خود رقم زد.

  سردار ناظری اظهار داشت: در آستانه دهه مبارک فجر دشمنان ما خوابهای باطلی را دیده بودند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ولی غافل از آنکه توطئه های آنها تعبیر نشده و نخواهد شد و به یاری خدا با رهبری های به حق رهبر معظم انقلاب اسلامی کوچکترین خدشه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد نخواهد شد.

  وی تصریح کرد: به مردم قول می دهیم که تا آخرین قطره خونمان در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم با اقتدار توئم با مروت و جوانمردی خواهیم ایستاد و اجازه کوچکترین تحرکی را به احدی که بخواهد خللی در ایجاد امنیت کند نمی دهیم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : , , خبر ورامین #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین

 • تقویم شمسی

  بهمن ۱۳۹۶
  ش ی د س چ پ ج
  « دی   اسفند »
   123456
  ۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
  ۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
  ۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
  ۲۸۲۹۳۰