بیش از ۱۹هزار مسافر از پایانه مسافربری قرچک در ایام نوروز استفاده کردند

مدیر پایانه مسافربری قرچک گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران توانستیم بیش از ۱۹هزار و پانصد مسافر را از پایانه مسافربری قرچک به سمت مقصدهایشان انتقال داده و بدون هیچ مشکلی آنها را به دامان خانواده هایشان باز گرداندیم. محسن کردبچه مدیر پایانه مسافربری شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی […]

مدیر پایانه مسافربری قرچک گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران توانستیم بیش از ۱۹هزار و پانصد مسافر را از پایانه مسافربری قرچک به سمت مقصدهایشان انتقال داده و بدون هیچ مشکلی آنها را به دامان خانواده هایشان باز گرداندیم.

محسن کردبچه مدیر پایانه مسافربری شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: بلیط های خطوط مختلف مسافری در ایام منتهی به پایان سال و ایام نوروز از نیمه اسفند ماه سال ۹۶ پیش فروش شد که مورد استقبال بسیار گسترده عموم مردم منطقه قرار گرفت.
وی خاطر نشان کرد: از روزهای ابتدای اطلاع رسانی عمومی با حجم گسترده ای از خرید بلیط روبرو بودیم که برنامه ریزی های دقیقی برای ارائه خدمات بهتر به مسافران صورت گرفت.
کردبچه اظهار داشت: در ایام نوروز اتوبوس های پایانه مسافربری قرچک مسافران منطقه را به استان های شمالی، شمال غرب و غربی کشور منتقل کردند که هیچگونه مشکلی نیز به وجود نیامد.
مدیر پایانه مسافربری قرچک تصریح کرد: از ۲۵ اسفند تا تاریخ ۱۵ فروردین در مجموع تعداد ۶۵۴ دستگاه اتوبوس از پایانه مسافربری قرچک به سمت استان های مختلف کشور به حرکت در آمدند.
وی بیان کرد: با تلاش شبانه روزی همکاران توانستیم بیش از ۱۹هزار و پانصد مسافر را از پایانه مسافربری قرچک به سمت مقصدهایشان انتقال داده و بدون هیچ مشکلی آنها را به دامان خانواده هایشان باز گرداندیم.
کردبچه خاطر نشان کرد: عمده مسافران مراجعه کننده به پایانه مسافربری قرچک از شهرستان های قرچک، ورامین، پیشوا، پاکدشت و قیامدشت بودند که به پایانه مسافربری قرچک مراجعه کردند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *