پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70193
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ فروردین, ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
 •   

  بیش از ۳۰ مسجد ورامین و قرچک پذیرای معتکفین بوده است

  حجت السلام ایرج اداوی رئیس امور مساجد شهرستان های قرچک و ورامین با بیان اینکه مساجد فعال در مسئله اعتکاف بین ۵۰ تا ۲۰۰ نفر از معتکفین را به نسبت فضای مسجد پذیرفته اند، اظهار داشت: به لطف خدا و همت ائمه جماعت مساجد در جهت تبلیغ امر اعتکاف، امسال توانسته ایم پذیرای بیش از ۱۶۰۰ […]

  حجت السلام ایرج اداوی رئیس امور مساجد شهرستان های قرچک و ورامین با بیان اینکه مساجد فعال در مسئله اعتکاف بین ۵۰ تا ۲۰۰ نفر از معتکفین را به نسبت فضای مسجد پذیرفته اند، اظهار داشت: به لطف خدا و همت ائمه جماعت مساجد در جهت تبلیغ امر اعتکاف، امسال توانسته ایم پذیرای بیش از ۱۶۰۰ نفر از معتکفین باشیم.

   

  حجت السلام ایرج اداوی رئیس امور مساجد شهرستان های قرچک و ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: با فعالیت های فرهنگی که در سطح مساجد شهرستان های قرچک و ورامین طی سال های گذشته صورت گرفته است، تعداد مراجعین به مساجد جهت اجرای مسئله مهم اعتکاف افزایش یافته است.

  وی خاطر نشان کرد: طی سال های گذشته شاهد پیشرفت چشمگیر علاقه مندان به حضور در مراسم معنوی اعتکاف بوده ایم تا جایی که برخی از مساجد ما توانایی قبول بیشتر معتکفین را نداشته اند.

  حجت الاسلام اداوی با بیان اینکه مساجد فعال در مسئله اعتکاف بین ۵۰ تا ۲۰۰ نفر از معتکفین را به نسبت فضای مسجد پذیرفته اند، اظهار داشت: به لطف خدا و همت ائمه جماعت مساجد در جهت تبلیغ امر اعتکاف، امسال توانسته ایم پذیرای بیش از ۱۶۰۰ نفر از معتکفین باشیم.

  رئیس امور مساجد شهرستان های قرچک و ورامین تصریح کرد: امسال ۳۰ مسجد در سطح شهرستان های قرچک و ورامین پذیران معتکفین عزیز بوده اند که از این تعداد ۸ مسجد در باقرآباد و قرچک بوده و مابقی آنها در خیرآباد، ورامین و جوادآباد فعالیت داشته اند.

  وی بیان کرد: با همت و همکاری هیئت امنا و ائمه جماعت مساجد، توانسته ایم از فضای ایجاد شده در ایام اعتکاف بهترین استفاده فرهنگی را کنیم و مسائل مختلف در این ایام برای معتکفین آموزش داده و بازگو شده است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031