پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 68814
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
 •   

  بیش از ۵۲۰۰ عمل طی ۹ ماه اول سال در بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین انجام شده است/ کمبود فضای فیزیکی برای خدمت رسانی بیشتر داریم

  رئیس بیمارستان شهدای ۱۵خرداد ورامین پس از بیان اینکه ۵۲۱۹ عمل‌ طی ۹ ماه ابتدایی سال جاری در این بیمارستان انجام شده است، گفت: ۱۵۲۷ جراحی ارتوپدی، ۱۲۳۸ جراحی مغز و اعصاب، ۱۲۰ عمل چشم، ۴۵۰ عمل گوش و حلق و بینی، ۷۰ عمل اورولوژی از دیگر اقدامات همکاران بنده در این بیمارستان طی ۹ […]

  رئیس بیمارستان شهدای ۱۵خرداد ورامین پس از بیان اینکه ۵۲۱۹ عمل‌ طی ۹ ماه ابتدایی سال جاری در این بیمارستان انجام شده است، گفت: ۱۵۲۷ جراحی ارتوپدی، ۱۲۳۸ جراحی مغز و اعصاب، ۱۲۰ عمل چشم، ۴۵۰ عمل گوش و حلق و بینی، ۷۰ عمل اورولوژی از دیگر اقدامات همکاران بنده در این بیمارستان طی ۹ ماه ابتدایی سال جاری بوده است.

  دکتر علی فتحی رئیس بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: روزانه بیماران بسیار زیادی به بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد به جهت طی مراحل درمان مراجعه می‌کنند که قسمتی از آنها نیاز به عمل‌های مختلف دارند.

  وی خاطر نشان کرد: متاسفانه این مطلب را باید بیان کنیم که در شهرستان‌های قرچک و پیشوا هیچ بیمارستانی وجود ندارد و بیماران آن دو شهرستان نیز برای طی کردن مراحل درمان خود نیز علاوه بر جمعیت شهرستان ورامین به این بیمارستان مراجعه می‌کنند که به همین دلیل نیز جمعیت بسیار زیادی خواهند شد.

  دکتر فتحی اظهار داشت: خوشبختانه و با مساعدت‌های بسیار زیاد مسئولین سازمان تامین اجتماعی در استان تهران، فاز اول پروژه هتلینگ بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین به اتمام رسیده و فاز دوم آن نیز در دست اقدام است تا بتوانیم خدمات بهتر و مناسبتری به مراجعه کنندگان ارائه کنیم.

  رئیس بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۶ تا پایان آذر ماه تعداد ۱۸۱۴ جراحی عمومی در بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد انجام شده است که حاصل تلاش‌های همکاران بنده در این بیمارستان می‌باشد.

  وی پس از بیان اینکه ۵۲۱۹ عمل‌ طی ۹ ماه ابتدایی سال جاری در این بیمارستان انجام شده است، گفت: ۱۵۲۷ جراحی ارتوپدی، ۱۲۳۸ جراحی مغز و اعصاب، ۱۲۰ عمل چشم، ۴۵۰ عمل گوش و حلق و بینی، ۷۰ عمل اورولوژی از دیگر اقدامات همکاران بنده در این بیمارستان طی ۹ ماه ابتدایی سال جاری بوده است.

  دکتر فتحی تصریح کرد: یکی از بخش‌های بسیار پر تراکم بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد که روزانه ده‌ها مراجعه کننده دارد بخش دندانپزشکی می‌باشد که طی ۹ ماه ابتدایی سال جاری ۱۸۱۰۰ مراجعه کننده داشته و خدمات گوناگونی به بیماران ارائه شده است.

  رئیس بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین بیان کرد: بیش از ۴۸هزار مراجعه سرپایی به آزمایشگاه این بیمارستان را داشته‌ایم که میزان مراجعه تعداد بسیار زیادی می‌باشد.

  وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام شده در این بیمارستان اقدامات رادیولوژی می‌باشد که ۱۴۱۰۰ مراجعه طی ۹ ماه ابتدای سال را داشته ایم.

  دکتر فتحی با بیان اینکه خدمات بسیار بیشتری باید به مراجعه کنندگان به این بیمارستان صورت پذیرد، گفت: خدمت رسانی به این مردم وظیفه ما بوده و هیچ زمانی نیز هیچکدام از کادر این بیمارستان منتی بر سر هیچکس نداشته است ولی نبود فضای مناسب یکی از مشکلات اساسی ما می‌باشد.

  رئیس بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین اظهار داشت: بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد توانایی بالایی از جهت نیروی انسانی جهت خدمت رسانی بیشتر به مراجعه کنندگان با حمایت مسئولین سازمان تامین اجتماعی را دارد ولی متاسفانه در حال حاضر کمبود فضای فیزیکی یکی از عمده مشکلات ما می‌باشد که توانایی‌های ما را محدود کرده است.

  وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر به دلیل کمبود فضای فیزیکی هر روز بسیاری از مراجعه کنندگان بدون گذراندن مراحل درمان باید بیمارستان را ترک کنند که همین مسئله باعث ناراحتی ما شده است ولی بدون همکاری مسئولین امر در شهرستان توان خدمت رسانی بیشتر به بیماران را نداریم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031