بیش از ۸۰۰ بسته ارزاق و لوازم التحریر توسط قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بین محرومین جوادآباد تقسیم شده است

امام جمعه جوادآباد گفت: بیش از ۸۰۰ بسته ارزاق و لوازم التحریر طی سال جاری توسط شرکت تهران گسترش بین نیازمندان تقسیم شده است که باید از این اقدامات تقدیر کرد.   حجت الاسلام حسین رضاپور امام جمعه جوادآباد در مراسم اهدای جهیزیه به زوجهای جوادآباد که صبح امروز در تالار زیتون جوادآباد برگزار شد […]

امام جمعه جوادآباد گفت: بیش از ۸۰۰ بسته ارزاق و لوازم التحریر طی سال جاری توسط شرکت تهران گسترش بین نیازمندان تقسیم شده است که باید از این اقدامات تقدیر کرد.

 

حجت الاسلام حسین رضاپور امام جمعه جوادآباد در مراسم اهدای جهیزیه به زوجهای جوادآباد که صبح امروز در تالار زیتون جوادآباد برگزار شد بیان کرد: اینکه پیامبر(ص) به حضرت زهرا(س) می فرمایند ام ابیها به این معنا است که حضرت زهرا(س) هم مادر ولایت است و هم مادر رسالت.

وی خاطر نشان کرد: امروز مصداق بارز کلمه طیبه که در قرآن آمده است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که ریشه بسیار قوی دارد و شاخ و برگ آن را نیز تمام دنیا گرفته است و با هیچ بادی نمیلرزد.

حجت الاسلام رضاپور بیان کرد: میوه و ثمره این شجره طیبه همیشگی است و سپاه پاسداران نیز علاوه بر اینکه همه عالم آن را میبیند و از برکاتش همگان استفاده می کنند و همیشه در حال ثمر دادن است و زمانی نیست که بهره مندی مردم از ثمرات آن از بین رود.

امام جمعه جوادآباد اظهار داشت: سپاه در قسمتی در سوریه ورود می کند، در قسمت دیگر در زمینه عمرانی و محرومیت ورود می کند، پروژه هایی که دولت یا شرکت ها نمی توانند آن را اجرا کنند سپاه وارد شده و به اتمام می رساند و یا زمانی که ارگان ها در زلزله و سیل و سقوط هواپیما نمی توانند کاری کنند دست به دامن سپاه می شوند.

وی با بیان اینکه دشمن بهتر از ما سپاه را می شناسد، گفت: دشمنان همان میزان که سردار سلیمانی را تحریم می کند، شرکت تهران گسترش را نیز تحریم می کند که نشان از قدرت سپاه است.

حجت الاسلام رضاپور خاطر نشان کرد: این شرکت ها اقداماتی که دیگران نمی توانند آن را اجرا کنند را به اتمام می رساند که نمونه آن فازهای پارس جنوبی است.

امام جمعه جوادآباد تصریح کرد: سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ریشه در ولایت دارد و شاخ و برگ آن سر به افلاک کشیده است و نگاه به اقدامات ناچیز نمی کند زیرا آنها نگاه به جزئیات نمی کنند و ولایی مانده اند.

وی با بیان اینکه ولایت پذیری سپاه پاسدران انقلاب اسلامی باعث ماندگاری سپاه شده است، گفت: هیچکس در این دنیا راحت نیست ولی زوجهای جوان ما باید بدانند که در سختی ها از خداوند روبرگردان نشوید.

حجت الاسلام رضاپور افزود: همگان باید بدانیم که در زندگیمان نباید زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگران مقایسه کنیم.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۸۰۰ بسته ارزاق و لوازم التحریر طی سال جاری توسط شرکت تهران گسترش بین نیازمندان تقسیم شده است که باید از این اقدامات تقدیر کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *