پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70059
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
 •   

  تجربیات جانبازان و بازنشستگان سپاه مانند گنجینه ای است که باید به نسل جدید منتقل شود

  فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: پیشکسوتان، رزمندگان و ایثارگران پشتوانه‌های مستحکم این انقلاب اسلامی بوده و نباید این فداکاری و ایثار این عزیزان در جامعه به فراموشی سپرده شود زیرا یقیناً تجربه و بصیرت این قشر از جامعه نه تنها برای پاسداران، بلکه برای همه اقشار جامعه بخصوص جوانان مثمر ثمر خواهد بود. به گزارش […]

  فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت: پیشکسوتان، رزمندگان و ایثارگران پشتوانه‌های مستحکم این انقلاب اسلامی بوده و نباید این فداکاری و ایثار این عزیزان در جامعه به فراموشی سپرده شود زیرا یقیناً تجربه و بصیرت این قشر از جامعه نه تنها برای پاسداران، بلکه برای همه اقشار جامعه بخصوص جوانان مثمر ثمر خواهد بود.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبر یتحلیلی ورامین ما: سرهنگ اصغری فرمانده سپاه ورامین در دیدار با تعدادی از جانبازان و بازنشستگان سپاه شهرستان ورامین گفت: هشت سال دفاع مقدس، گنجینه ای از ارزشها،‌ حماسه ها، رشادت ها و تجربیات گرانبها می باشد که پیشکسوتان سبزپوش و رزمندگان دفاع مقدس از آن بهره مند هستند و شایسته است این پیشکسوتان، فرهنگ ایثار و شهادت را که خود آن را لمس کرده اند به نسل جوان انتقال دهند.

  فرمانده سپاه ناحیه ورامین خاطر نشان کرد: پیشکسوتان، رزمندگان و ایثارگران پشتوانه‌های مستحکم این انقلاب اسلامی بوده و نباید این فداکاری و ایثار این عزیزان در جامعه به فراموشی سپرده شود زیرا یقیناً تجربه و بصیرت این قشر از جامعه نه تنها برای پاسداران، بلکه برای همه اقشار جامعه بخصوص جوانان مثمر ثمر خواهد بود.

  سرهنگ اصغری همچنین رمز پیروزی را اخلاص در عمل و صبر و استقامت برای رسیدن به تعالی برشمرد و ضمن قدردانی از تمام تلا‌ش‌های ارزشمند و حماسه‌سازان دوران دفاع مقدس و خانواده های آنان اظهار کرد: شما پیشکسوتان و رزمندگان از افتخارات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید و شایسته است شما صاحبان اصلی انقلاب، ایران اسلامی را نیز در این برهه از زمان که مملو از دسیسه ها و فتنه های دشمنان است، در عرصه های متعدد همراهی کنید.

  گفتنی است که در پایان این دیدارهای جداگانه با اهدای لوح از زحمات این رزمندگان پیشکسوت تقدیر به عمل آمد

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  اردیبهشت ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031