تخفیف ۳۰ درصدی میادین میوه و تره‌بار در دهه فجر

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار تهران با بیان اینکه تخفیف ۳۰ درصدی میادین میوه و تره‌بار به رونق بازار کمک می‌کند، گفت: این تخفیف ویژه دهه مبارک فجر است.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسین مهاجراناستان تهران در واکنش به تخفیف ۳۰ درصدی میادین میوه و تره‌بار اظهار کرد: این تخفیف ویژه […]

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار تهران با بیان اینکه تخفیف ۳۰ درصدی میادین میوه و تره‌بار به رونق بازار کمک می‌کند، گفت: این تخفیف ویژه دهه مبارک فجر است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسین مهاجراناستان تهران در واکنش به تخفیف ۳۰ درصدی میادین میوه و تره‌بار اظهار کرد: این تخفیف ویژه دهه مبارک فجر است.

وی با اشاره به اینکه تخفیف ۳۰ درصدی به رونق بازار کمک می‌کند، تصریح کرد: از دلایل مهم رکود بازار، کاهش قدرت خرید مردم است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار تهران با تأکید بر اینکه وضع بازار رضایت‌بخش است، اضافه کرد: افزایش قیمت کاذب در بازار نداریم و نظارت‌ها حکم‌فرماست.

مهاجران با بیان اینکه حمایت از تولید ملی با سامان‌دهی واردات ضرورت دارد، اظهار کرد: باید از اقتصاد کشاورزان حمایت کرد و معیشت آن‌ها را رونق داد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *