پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 68817
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
 •   

  تنها راه برطرف شدن مشکلات اقتصادی اجرای اقتصاد مقاومتی است

  امام جمعه خیرآباد گفت: امروز دشمنان ما می دانند که ما از لحاظ اقتصادی مشکل داریم لذا از همین مشکل استفاده میکنند و با شعارمرگ بر گرانی مردم را به خیابانها کشاندند بعد اهداف شوم خود را پیاده کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد […]

  امام جمعه خیرآباد گفت: امروز دشمنان ما می دانند که ما از لحاظ اقتصادی مشکل داریم لذا از همین مشکل استفاده میکنند و با شعارمرگ بر گرانی مردم را به خیابانها کشاندند بعد اهداف شوم خود را پیاده کردند.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: یکی از ابزار ترویج بی بند و باری ماهواره می باشد که یکی از آثارش ازدواج های هوسی است، دشمنان از این طریق سعی در ترویج فساد و فحشا دارند که نتیجه آن فروپاشی اخلاق در جامعه و خانواده می باشد.

  وی عنوان کرد: صاحب نظران امر رسانه برای ماهواره بیش از ۱۰ آسیب مهم و جدی بیان کرده اند که سست شدن بنیان خانواده یکی از آنها است.

  امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: متأسفانه ورود بدون کنترل ماهواره درخانواده ها را به تعبیری می توان ورود یک فرد نامحرم ولا ابالی و دوست ناباب برای فرزندان و خانواده، تشبیه کرد که بدنبال اختلاف بین زن و شوهر است و به ناموس او چشم طمع دارد و دین آنها را می گیرد.

  وی ادامه داد: ماهواره اعتقادات افراد را ضعیف می کند و مرز حیا و غیرت را می شکند و حقایق سیاسی را وارونه جلوه می دهد، وقت اینها را می گیرد و آنها را نسبت به یکدیگر بدبین می کند؛ مجاز شمردن خیانت زن به شوهر و عادی سازی روابط با جنس مخالف، عادی سازی روابط پسر و دختر قبل از اردواج و نمونه های دیگر از عوارض استفاده از ماهواره می باشد.

  حجت الاسلام طزری خاطرنشان کرد: شاید ماهواره منافعی هم داشته باشد اما ضررهای آن بیش از منافع آن است.

  امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته با اشاره به دیداری که مردم قم با مقام معظم رهبری داشتند، گفت: ایشان فرمودند از ملت تشکر می کنم بلکه هزاران مرتبه از ملت رشید فداکار با بصیرت و لحظه شناس که فهمیدند چه زمانی باید وارد میدان شوند و در روزهای غیر تعطیل نه یک روز بلکه چند روز و نه یک شهر بلکه تمام شهرهای کشور به میدان آمدند و از انقلاب و نظام خود دفاع کردند.

  وی عنوان کرد: این آتش بازی‌ها پاتک انقلاب بود یعنی دشمن ۴۰ سال است در حال پاتک است چرا که ۴۰ سال قبل مردم ایران با انقلاب اسلامی ضربه مهلکی به استکبار وارد کردند و استکبار و ایادی او ۴۰ سال است تلاش می کنند که آن حمله را جواب دهند و نمی توانند و هر دفعه از ملت لزرگ ایران شکست می خورند.

  حجت الاسلام طزری اظهار داشت: این آتش بازی ها که از ماه ها قبل برنامه ریزی شده بود سه ضلع داشت ضلع اول آن که آمریکا و رژیم جاعل صهیونیسم است که برنامه ریزی کردند، ضلع دوم آل سعود خبیث که هزینه آن را متحمل شد و ضلع سوم پادوهای منافقین بودند که آن را اجرا کردند، با این وجود عده‌ای از مزدوران و قلم بدستان داخلی در تلاشند که به مردم القاء کنند این فتنه منشاء خارجی نداشت و توسط عده‌ای از مخالفان و منتقدان دولت صورت گرفت که این خیانتی دیگر است.

  وی تصریح کرد: این آسیب ها و خساراتی که به ملت و اموال عمومی وارد شد بدون جواب نخواهند ماند و استکبار هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

  امام جمعه خیرآباد خاطرنشان کرد: دشمن زمانی به ما ضرر می زند که ما دچار ضعف باشیم و به فرموده مقام ولایت مگس بر روی زخم نشیند، لذا باید زخم را مداوا کرد.

  حجت الاسلام طزری بیان داشت: امروز دشمنان ما می دانند که ما از لحاظ اقتصادی مشکل داریم لذا از همین مشکل استفاده میکنند و با شعارمرگ بر گرانی مردم را به خیابانها کشاندند بعد اهداف شوم خود را پیاده کردند.

  وی ادامه داد: تنها راه علاج مشکلات اقتصادی، اقتصاد مقاومتی است یعنی تکیه بر توان و ظرفیت درون جامعه و داخلی و این امر با شعار محقق نمی شود بلکه باید شبانه روز کار کرد.

  امام جمعه خیرآباد اضافه کرد: اینکه مشکلات را بر عهده دیگران بیندازیم و دیگران را متهم به کم کاری کنیم مقصر بگردیم و کار و تلاش را رها کنیم زیبنده مسئول نظام اسلامی نیست باید بپذیریم در این زمینه کوتاهی شد و مقصر هستیم و فرصت را مغتنم بشماریم و جبران گذشته کنیم و این زخم اقتصادی را هر چه زودتر التیتام دهیم تا شاهد نشستن مگس بر روی زخم نباشیم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031