پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70069
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
 •   

  جوانان امروز با این همه هجمه باز هم پای نظام ایستاده اند/ موافقت پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال به ورزش منطقه ورامین را گرفته ایم

  نماینده منطقه ورامین گفت: قشر جوانان ما مورد تهدیدات بسیار زیادی قرار دارند ولی باز هم با همین شکل شاهد هستیم که همین جوانان همیشه در صحنه های انقلاب هستند و انتظار این است که در حد بضاعت برای آنها تلاش کرد. سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای […]

  نماینده منطقه ورامین گفت: قشر جوانان ما مورد تهدیدات بسیار زیادی قرار دارند ولی باز هم با همین شکل شاهد هستیم که همین جوانان همیشه در صحنه های انقلاب هستند و انتظار این است که در حد بضاعت برای آنها تلاش کرد.

  سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک با مسئولین ادارات ورزش شهرستان های قرچک، ورامین، پیشوا و جوادآباد بیان کرد: ورزش در بین جوانان از لحاظ ساختاری بین جوانان مهم است و به همین دلیل نیز دستگاه ورزش شهرستان ها وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

  وی خاطر نشان کرد: قشر جوانان ما مورد تهدیدات بسیار زیادی قرار دارند ولی باز هم با همین شکل شاهد هستیم که همین جوانان همیشه در صحنه های انقلاب هستند و انتظار این است که در حد بضاعت برای آنها تلاش کرد.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وزارت ورزش جایگاه خوبی در بین دولت دارد و وزیر خوبی نیز در دولت دارد که در مجلس شورای اسلامی شاهد هستیم که کمتر برای ایشان مشکلی به وجود می آید.

  نماینده منطقه ورامین اظهار داشت: طی روزهای گذشته با وزیر ورزش دیدار مشترکی داشتیم که بیان کرد که هزینه های خوبی را به شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا پرداخت کرده اند.

  نقوی تصریح کرد: در دیدار با وزیر ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است که مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به سه شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا اختصاص پیدا کند که می تواند اقدام مناسبی باشد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031