پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70032
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
 •   

  جوانان نباید به امید فرماندار و مدیر کل باشند/ جوانان باید وارد صحنه شوند

  فرماندار ورامین گفت: نباید به امید فرماندار و مدیر کل باشید بلکه باید همگان وارد صحنه شوید و از مسئولین مطالبه کنید و این وظیفه تحصیل کرده ها و نخبگان ما است.   یوسفی فرماندار ورامین در همایش نخبگان و صاحبان ایده شهرستان ورامین بیان کرد: ورامین باید در عرصه های مختلف صنعتی و علمی […]

  فرماندار ورامین گفت: نباید به امید فرماندار و مدیر کل باشید بلکه باید همگان وارد صحنه شوید و از مسئولین مطالبه کنید و این وظیفه تحصیل کرده ها و نخبگان ما است.

   

  یوسفی فرماندار ورامین در همایش نخبگان و صاحبان ایده شهرستان ورامین بیان کرد: ورامین باید در عرصه های مختلف صنعتی و علمی پیشرو باشد و به همین دلیل باید به جوانان صاحب ایده فضای کار داد.

  وی خاطر نشان کرد: دستگاه هایی مانند آموزش و پرورش و سپاه جوانان این مرز و بوم را دیدند که از این ارگان ها تقدیر می کنیم و از دیگر سازمان ها نیز می خواهیم که به جوانان اعتماد کنند.

  فرماندار ورامین اظهار داشت: اگر همه ما به دنبال ایجاد فکر و اشتغال کنیم می توانیم چندین برابر کشورهای پیشرفته دنیا پیشرفت کنیم.

  یوسفی تصریح کرد: کشورهایی مانند هلند از تکنولوژی های برتر دنیا استفاده کرده اند و امروز شاهد هستیم که آن کشور با مساحت خیلی کم توانسته در محصولات کشاورزی و گیاهی از برترین های صادرات به دنیا باشد.

  وی خاطر نشان کرد: نباید به امید فرماندار و مدیر کل باشید بلکه باید همگان وارد صحنه شوید و از مسئولین مطالبه کنید و این وظیفه تحصیل کرده ها و نخبگان ما است.

  فرماندار ورامین اظهار داشت: جوانان و نخبگان باید وارد صحنه شوند و بدانند که ۳۲هزار هکتار زمین مستعد کشاورزی در ورامین داریم که باید مورد بهره برداری مناسب قرار گیرند.

  یوسفی بیان کرد: هر طرح و ایده ای که از سوی جوانان در راستای توسعه ورامین به ما ارائه شود مطمئناً از آن حمایت خواهیم کرد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031