پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 69699
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
 •   

  حضور گسرتده امروز مردم نشان از آن است که مردم دست از این نظام برنداشته اند

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حضور امروز مردم نشان از تجدید عهد با آرمان های نظام و انقلاب دارد و نشان از آن است که مردم دست از نظام و انقلاب برنداشته اند. حجت الاسلام نوری زاده مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن ورامین بیان کرد: دشمن تلاش می کند که […]

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حضور امروز مردم نشان از تجدید عهد با آرمان های نظام و انقلاب دارد و نشان از آن است که مردم دست از نظام و انقلاب برنداشته اند.

  حجت الاسلام نوری زاده مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن ورامین بیان کرد: دشمن تلاش می کند که انقلاب را از یاد مردم ببرند ولی دهه فجر امام خمینی(ره) و انقلاب را مجدداً به یاد مردم می آورد.

  حجت الاسلام نوری زاده تصریح کرد: حادثه ۲۲ بهمن و پایان طاغوت و استکبار بود و اگرانقلاب نبود و امام خمینی(ره) این مسیر راه هموار نمی کرد هیچ امیدی برای از بین بردن حکومت پهلوی نبود.

  مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: ۲۲ بهمن مرور درسهایی است که از حادثه عاشورا و کربلا و مکتب امام حسین گرفتیم را نمایان کردیم که مبارزه با ظالمین و حمایت از مظلومین بوده است صورت گرفت.

  وی خاطر نشان کرد: ۲۲ بهمن تجلی دلبستن مردم شریف در هر گروه و مکان است که از ارزش های بنیان گذاشته شده توسط امام می باشد.

  حجت الاسلام نوری زاده بیان کرد: یکی از ارکان های انقلاب ملت شریف ورامین هستند که به همت همین مردم شریف و انقلابی این انقلاب صورت گرفت.

  مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: قیام همچنان ادامه دارد و دشمن در عرصه های مختلف همچنان به دشمنی خود ادامه می دهد و دشمن امروز در عرصه های اقتصادی فعالیت می کند.

  وی خاطر نشان کرد: دشمنان کور خوانده اند که این مردم در برابر مشکلات اقتصادی سر فرود آورند زیرا ما رهبری داریم که آینده را می شناسد و دوربین بوده و به مسئولین و جوانان راهبردها و تذکرات لازم را می دهند.

  حجت الاسلام نوری زاده اظهار داشت: دشمنان مسیر توقف پیشرفت علمی را در پیش گرفته بودند و می گفتند که دروازه های علمی از کشورهای ما می گذرد ولی امروز شاهد هستیم که در سایه انقلاب این توانمندی ها شکوفا شده است و شاهد پیشرفت های چشمگیر علمی هستیم.

  مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: امروز دشمن می خواهند که مردم را دلسرد کند و از هیچ چیز برای این حربه کم نمی گذارد ولی بداند که مردم ما با هر گرایش و دیدگاهی با این نظام مخالفت ندارند هر چند که در جناح ها با هم تفاوت دیدگاه داشته باشند.

  وی خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این سال ها دارای کارنامه اعمال بسیار زیادی است و نباید بی انصافی کرد هر چند که کارهایی که انجام نشده است نیز زیاد است که باید این اقدمات نیز آغاز شود.

  حجت الاسلام نوری زاده تصریح کرد: هر ساله در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این تجمع را خواهیم داشت تا به دشمن بفهمانیم که نمی تواند مردم ایران را از یکدیگر حدا کند و تا زمانی که این همدلی هست دشمن از نظام و انقلاب ما مایوس خواهد بود.

  مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: یکی دیگر از اهداف دشمن فرهنگ دینی و اسلامی و سبک زندگی ما است و در این راستا نیز کیان خانواده و جوانان ما را مورد هدف قرار داده است.

  وی اظهار داشت: دشمنان با فشارهای زیادی نتوانستند به اهداف خود برسند زیرا امام خمینی(ره) با اطمینان راسخ و با ایمان به راهی که انتخاب کرده بود مسیر خود را ادامه می داد.

  حجت الاسلام نوری زاده تصریح کرد: امام خمینی(ره) به مردم که به او اعتماد کرده بودند اطمینان راسخ داشتند و هیچوقت قبول نکردند که مردم کم آورده اند.

  مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی افزود: امام خمینی(ره) به خداوند متعال نیز اطمینان راسخ داشتند و این بالاتر از ایمان به مردم است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند دست خدا را در این پیروزی می بینم که امروز نیز همین ۴ ایمان در رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد هستیم.

  وی بیان کرد: حضور امروز مردم نشان از تجدید عهد با آرمان های نظام و انقلاب دارد و نشان از آن است که مردم دست از نظام و انقلاب برنداشته اند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031