پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 57322
 • تعداد نظرات : ۳ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ شهریور, ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۵
 •   

  حمله ای دیگر به مردم ورامین به دلیل حمایت از ولایت؛ رئیس جمهور در سفرش به ورامین از کدام دستاوردش می خواست رونمایی کند؟!

  بعد از اینکه ماجرای شیشلیک خوری فرماندار هشتکی در کل کشور شد و جشن امید که ده ها میلیون هزینه برای ورامین در بر داشت لغو شد و از سوی دیگر کارخانه جات بزرگ منطقه تعطیل یا در حال تعطیلی هستند, یکی از دهیاران ورامین دلیل تعویق سه باره سفر رئیس جمهور به منطقه ورامین […]

  بعد از اینکه ماجرای شیشلیک خوری فرماندار هشتکی در کل کشور شد و جشن امید که ده ها میلیون هزینه برای ورامین در بر داشت لغو شد و از سوی دیگر کارخانه جات بزرگ منطقه تعطیل یا در حال تعطیلی هستند, یکی از دهیاران ورامین دلیل تعویق سه باره سفر رئیس جمهور به منطقه ورامین را دیدگاه ولایی مردم این منطقه دانست.

  هفته گذشته بود که خبری در سطح رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر سفر رئیس جمهور دولت یازدهم به منطقه ورامین شامل شهرستان های قرچک, ورامین و پیشوا منتشر شده بود, خبری که برای سومین بار طی عمر سه ساله این دولت به گوش مردم می رسید. حسن روحانی2

  زمزمه ها آغاز شد که رئیس جمهور که می خواهد در هفته دولت به این منطقه سفر کند از چه طرح هایی می خواهد بازدید کنند, چه طرح هایی را می خواهد افتتاح کند, برنامه های این سفر یک روزه چیست و همچنین مطالب مشابه.

  اما تنها دو هفته قبل از انتشار این خبر بود که هشتک فرماندار شیشلیک خور ورامین فضای مجازی کشور را تحت تاثیر خود قرار داده و موج عظیمی از نارضایتی های مردم از اینگونه تفکر در بین مسئولین دولت یازدهم را نشان داد.

  بعد از گذشت یک هفته از انتشار هشتک های فرماندار, یعنی یک هفته قبل از سفر ریاست جمهور به ورامین, خبر برگزاری جشن امید در ورامین که هزینه گزافی را به شهرداری این شهر متحمل می کرد در حالی که شهرداری ورامین همچنان حقوق بسیاری از کارگران خود را پرداخت نکرده است, موج جدیدی از نارضایتی بین شهروندان ورامینی را به وجود آورد.

  تنها چند روز بعد از انتشار خبر لغو جشن امید در ورامین, در حالی که هنوز مردم ورامین ناراحت از هشتک هایی در مورد سخنان فرماندار ورامین و همچنین تصمیم برای برگزاری جشن هایی با هزینه گزاف در ورامین بودند, خبر سفر رئیس جمهور دولت تدبیر و امید که در زمان مسئولیت خود بدترین رکود را طبق آمارها از بعد از انقلاب به ارمغان آورده است به گوش مردم منطقه ورامین رسید

  کارگرانی که به واسطه تعطیلی کارخانه های بزرگی همچون کارخانه قند ورامین, پارس سرام, آجر ثبات و یا دیگر کارگاه ها و کارخانه ها بزرگ و کوچک  بدون هیچ ترس و واهمه ای جان خود را از دست دادند.

  اما در این بین یکی از دهیاران ورامین طی یادداشتی مقصر اصلی تعویق سفر سه باره رئیس جمهور را دیدگاه سیاسی مردم منطقه دانست و آنها را اصولگرا خطاب کرد.

  پس از این حمله در یادداشت خود به این نکته اشاره کرد که این دیدگاه سیاسی باعث شده است که مردم شهرستان های قرچک, ورامین و پیشوا بخاطر همین دیدگاه سیاسی خود تا امروز عقب افتاده باقی مانده و نتوانسته به اندازه روستاهای دهه ۶۰ شهر تهران نیز پیشرفت کند.

  یادداشت این دهیار گرامی باعث شد سوال هایی در اذهان به وجود آید که نگارنده سوالات را شرح داده باشد که دهیار عزیز پاسخ سوالات را به صورت شفاف ارائه کند.

  اولین سوال آن است که به نظر شما رئیس جمهور آنقدر به دیدگاه های سیاسی اهمیت می دهد که به خاطر ولایی بودن مردم منطقه ورامین که به این ویژگی بین خاص و عام شهرت دارند سفر نکرده است؟

  مگر نه اینکه رئیس جمهور دولت تدبیر و امید بارها در سخنرانی های قبل و بعد از انتخابات خود به این نکته اشاره کرده اند که دولت یازدهم فرا جناحی بوده و برای همه دیدگاه های سیاسی ارزش قائل هستند, پس چرا نماینده دولت تدبیر و امید در آن دهستان اعلام می کند که رئیس جمهور به دلیل دیدگاه های سیاسی خود این سفر را به تعویق انداخته است؟!

  مردم منطقه ورامین بارها ثابت کرده اند که از مسئولین خدوم و دلسوز حمایت همه جانبه کرده و تلاش خود برای پیشرفت این دست مسئولین می کنند تا به واسطه فعالیت های این مسئولین خدوم واقعی, منطقه خودشان نیز پیشرفت کند؛ حال از شما مسئول عزیز که نماینده دولت تدبیر و امید در دهستان تحت امر خود هستید می پرسیم چه فعالیت مثبت و موثری در راستای خدمت به مردم منطقه خود داشته اید؟

  حال سوال را به گونه دیگری مطرح می کنیم, دهیار عزیز و گرامی چه فعالیتی را می خواستید انجام دهید که مسئولین دیگر با شما همکاری نکرده و چند درصد از این دسته مسئولین از جناح اصولگرا بوده اند در حالی که نماینده دولت در شهرستان و ادارات دیگر از جناح هم فکر دولت هستند؟!

  یکی دیگر از سوالاتی که باید از این دهیار عزیز پرسید این است که در زمان دولت قبلی که انتقادهای بسیاری نیز به آن وارد است, چه فعالیت هایی در دهستان شما صورت گرفته است و در زمان دولت تدبیر و امید چه فعالیت هایی در آن دهستان صورت پذیرفته است؟!

  البته این خواهش را نیز باید از دهیار گرامی بکنیم که ارزش ریالی و میزان بهره بری از فعالیت های انجام شده در دولت قبل و دولت فعلی را نیز لطفاً بیان کنید.

  خدمت این دهیار عزیز یادآور می شویم که طبق عرف, هر رئیس جمهور در سفر به هر منطقه و استان, دستاوردهای خود را در شهر, شهرستان و استان مورد نظر بیان می کند؛ اما از دهیار عزیز و گرامی و همچنین دوستان وی سوال می کنیم رئیس محترم دولت تدبیر و امید با سفر به شهرستان های قرچک, ورامین و پیشوا کدام یکی از دستاوردهای جدید دولت متبوع خود که از دولت های قبل کلنگش بر زمین نخورده و بیشتر فعالیت هایش در قبل از دولت یازدهم انجام نشده باشد می خواست سخن بر زبان آورد؟

  دهیار عزیز و گرامی دولت تدبیر و امید غیر از رکود شدید در جامعه, تعطیلی کارخانه های بزرگی مانند آجر ثبات, پارس سرام و کارخانه قند که کارگران آن حاضر شدند برای به دست آوردن لقمه نانی فطریه دریافت کنند؛ و همچنین تعطیلی و یا فعالیت با کمترین ظرفیت ممکن در کارخانه ها و کارگاه های موجود در منطقه و همچنین کشور چه دستاوردهای دیگری داشته است که بتوانیم آن را در رسانه خود منتشر کنیم؟

  اما دهیار عزیز و گرامی در قسمتی از یادداشت خود در خصوص نماینده اصولگرای منطقه ورامین نیز نوشته و قسمتی از تقصیرات عقب افتادگی منطقه را بر گردن وی انداخته است, حال از وی می پرسیم دهیار عزیز و گرامی نماینده اصلاح طلبی که قبل از نماینده دوره هایهشتم, نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در منطقه ورامین حضور داشت چه خدمتی برای این منطقه کرد؟

  غیر از آن بود که زیرساخت های مهم و اصلی را به پاکدشت به دلیل بومی بودن خود منتقل کرده و پس از آن نیز پاکدشت را به عنوان شهرستانی جدا معرفی کرد؟

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
  1. ببخشید اون نماینده ای که پاکدشت را از ورامین جدا کرد و بومی پاکدشت هم بود نماینده دوره های سوم – چهارم و پنجم بود
   ضمناً نماینده محترم دوره های ششم و هفتم کم برای ورامین کار کرد .
   جاده ورامین به تهران در دوره کدام نماینده تعریض شد . آزاد راه قم گرمسار در دوره کدام نماینده آغاز شد . حالا لطف کنید و شما یک طرح کوچک از نماینده دوره هشتم نهم و دهم بگویید
   انصاف خوب چیزی است

   • دوست عزیز اینو نگفتی که اگه اون نمایندهدوره سوم و چهارم پاکدشت را جدا کرد . نماینده دوره هشتم نهم دهم هم پیشوا و قرچک را جدا کرد

  2. این را هم فراموش کردم بگویم که پیشوا و قرچک در زمان کدام نماینده از ورامین جدا شد .


 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031