پایگاه خبری ورامین ما
 • گزارش
 • تیتر یک
 • سیاسی
 • فرهنگی
 • ورزشی
 • جاذبه های ورامین
 • کد خبر : 64727
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
 •   

  خدماتی که پس از انقلاب اسلامی به ورامین ارائه شده است قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست

  آیت الله محمودی بیان کرد: زمانی بود که ورامین فقط ۲ درمانگاه داشت که پزشکان کمی نیز در آن فعالیت داشته اند ولی امروز شاهد هستیم که پزشکان زیاد به همراه درمانگاه‌های متعدد در شهرستان ورامین در حال فعالیت هستند.   آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه شهرستان ورامین در دیدار با مجموعه مدیریت […]

  آیت الله محمودی بیان کرد: زمانی بود که ورامین فقط ۲ درمانگاه داشت که پزشکان کمی نیز در آن فعالیت داشته اند ولی امروز شاهد هستیم که پزشکان زیاد به همراه درمانگاه‌های متعدد در شهرستان ورامین در حال فعالیت هستند.

   

  آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه شهرستان ورامین در دیدار با مجموعه مدیریت بیمارستان شهدای پانزده خرداد ورامین که به مناسبت فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی برگزار شد بیان کرد:  وقتی به ورامین امروز و همچنین ورامین قبل از انقلاب می نگریم شاهد هستیم که این دو به هیچ عنوان با هم قابل مقایسه نیستند. 

  وی خاطر نشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ورامین فاقد هرگونه امکاناتی بود و دلیل آن نیز به دلیل قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ بود که آن قیام باعث شد تا این منطقه مورد غضب حکومت ستمشاهی قرار بگیرد.

  امام جمعه ورامین اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی فعالیت‌های بسیار خوبی برای این منطقه صورت پذیرفته است ولی این را نیز باید اعلام کنیم که هر چقدر هم که در ورامین کار شود باز هم کم است.

  آیت الله محمودی بیان کرد: زمانی بود که ورامین فقط ۲ درمانگاه داشت که پزشکان کمی نیز در آن فعالیت داشته اند ولی امروز شاهد هستیم که پزشکان زیاد به همراه درمانگاه‌های متعدد در شهرستان ورامین در حال فعالیت هستند.

  وی اظهار داشت: بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد با امکانات شهرستانی فعالیت می کند ولی خدمت به جمعیت استانی ارائه می شود، این مسئله نیازمند آن است که مسئولین در این خصوص نظر مثبتی داشته باشند و مشکلات را برطرف کنند.

  امام جمعه ورامین ضمن بیان اینکه اگر می خواهیم خدمت به مردم کامل شود، باید این مطالبات اجرایی شود، گفت: پزشکان و امکانات خوبی در بیمارستان مشغول فعالیت هستند ولی این را نیز باید در نظر داشته باشیم که باید هر روز یک قدم به جلو حرکت کنیم و این نیازمند آن است که سازمان تامین اجتماعی منطقه ورامین را به صورت ویژه تر ببیند.

  آیت الله محمودی خاطر نشان کرد: هر زمانی که لازم است در جهت خدمت بهتر و بیشتر به مردم از تریبون‌ها استفاده شده و مکاتبات بیشتری انجام شود اعلام فرمایید تا حتماً این هماهنگی‌ها صورت پذیرد.

  انتهای پیام/

   

   

  برچسب ها : , , , , , , خبر ورامین #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین

 • تقویم شمسی

  فروردین ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
  « اسفند   اردیبهشت »
   123
  ۴۵۶۷۸۹۱۰
  ۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
  ۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
  ۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱