خطوط و مواضع امام خمینی(ره) در برابر دشمنان باید برای همگان تبیین شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: یکی از اقداماتی که باید توسط مسئولین مورد توجه قرار گیرد مواضع مشخص معمار کبیر انقلاب اسلامی در برابر دشمنان است که باید برای عموم مردم در شرایط سنی مختلف تبیین شود.   به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: یکی از اقداماتی که باید توسط مسئولین مورد توجه قرار گیرد مواضع مشخص معمار کبیر انقلاب اسلامی در برابر دشمنان است که باید برای عموم مردم در شرایط سنی مختلف تبیین شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در جلسه ستاد مراسمات ۱۴ و ۱۵ خرداد و همچنین روز جهانی قدس که صبح امروز و با حضور کلیه مسئولین ادارات برگزار شد گفت: همگان می دانیم که دشمنان داخلی و خارجی جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را برای از بین بردن این نظام کرده و خواهند کرد، به همین دلیل برگزاری جشن باشکوه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دارای اهمیت بسیار زیادی است.

وی خاطر نشان کرد: تمام کارشناسان غربی رمز پیروزی انقلاب اسلامی در برابر حجم گسترده حملاتشان را وجود ولایت فقیه دانستند که نشان از جایگاه بسیار بالای ولایت فقیه حتی در بین دشمنان نظام است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: از هم اکنون باید در خصوص تبیین اقدامات صورت گرفته در چهل سال عمر انقلاب اسلامی برای مردم برنامه ریزی های دقیق صورت گیرد تا از این طریق با اقدامات دشمنان مقابله کنیم.

امام جمعه موقت ورامین پس از بیان اینکه برخی در داخل و خارج کشور به دنبال آن هستند که به ولایت فقیه که عمود خیمه انقلاب است ضربه وارد کنند، تصریح کرد: مسئولین در سطوح مختلف در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاهی کرده اند که برای جبران آن باید اقدامات صورت گرفته طی چهل سال گذشته را برای مردم تبیین کنند به همین دلیل تمام برنامه ها و همایش های سال ۱۳۹۷ باید در قالب کمیته های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گیرد.

وی با اشاره به مراسمات ۱۴ و ۱۵ خرداد تصریح کرد: خط امام خمینی(ره) که معمار کبیر انقلاب اسلامی هستند بسیار مهم می باشد، به همین دلیل باید مراقب باشیم تا این خطوط توسط دشمنان و دست نشانده های آنها در داخل کشور تحریف نشود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: یکی از اقداماتی که باید توسط مسئولین مورد توجه قرار گیرد مواضع مشخص معمار کبیر انقلاب اسلامی در برابر دشمنان است که باید برای عموم مردم در شرایط سنی مختلف تبیین شود.

امام جمعه موقت ورامین خاطر نشان کرد: برای رحلت امام خمینی(ره) مراسمات مختلفی در سطح استان در نظر گرفته شده است که برنامه محوری این روز ساعت ۱۴ عصر خرداد در حرم مطهر امام خمینی(ره) در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *