پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 63508
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
 •   

  در فرهنگ امام چه کسانی حق حاکمیت دارند؟/ یقه سفیدان چه جایگاهی نزد امام خمینی(ره) داشتند؟

  در فرهنگ امام خمینی(ره) کسانی حق حاکمیت دارند که از پابرهنگان و طبقه پایین جامعه ظهور و بروز یافته اند و شأنیت خود را همواره مدیون آنانند، مکتب خمینیزم اعلام جنگ ابدی با خلق و خوی کاخ نشین است. سالها می گذرد حادثه ها می آید در فرهنگ امام اشرافیت و نئولیبرلیزم ریا کار که […]

  در فرهنگ امام خمینی(ره) کسانی حق حاکمیت دارند که از پابرهنگان و طبقه پایین جامعه ظهور و بروز یافته اند و شأنیت خود را همواره مدیون آنانند، مکتب خمینیزم اعلام جنگ ابدی با خلق و خوی کاخ نشین است.

  سالها می گذرد حادثه ها می آید
  در فرهنگ امام اشرافیت و نئولیبرلیزم ریا کار که به اسم اسلام در صدد استعمار فکری و استحاله انقلاب است همواره بزرگترین خطر برای انقلاب اسلامی است. امام خمینی3
  حضرت امام همواره نسبت تغییر ظاهر اشرافیت از کت و شلوار و کروات به یقه بسته ها حساس بود.
  در فرهنگ امام کسانی حق حاکمیت دارند که از پابرهنگان و طبقه پایین جامعه ظهور و بروز یافته اند و شأنیت خود را همواره مدیون آنانند.
  مکتب خمینیزم اعلام جنگ ابدی با خلق و خوی کاخ نشین است.

  روح الله نه تنها تئوری انقلاب را نگاشت بلکه خود مدیریتی تاریخی برای استحکام بخشیدن استوار نمودن این مکتب خلق شده از دل شیعه علوی نشان داد که تا ابد کاریزمای او خواب مستکبرین عالم را آشفته می نماید.
  امام خمینی نه تنها درخت تنومند شریعت شیعه را از تقیّه خارج نمود مذهبی جهانی با نام مستضعفین پایه گذاری کرد.
  ایشان نه تنها با ایجاد اتحاد تاریخی در بین تمام مذاهب اسلامی پایان بخش تحجر سنتی علمای پستونشین  بود بلکه هم پیمانان جدیدی برای مسلمین در جهان با ایجاد جبهه مستضعین اختیار فرمودند.
  این پیامبر بدون کتاب با دعوت تمام مظلومین  دهکده ای جهانی بنا نهاد که بیراه نیست اگر تاریخ ملل را بعد از ائمه اطهار به بعد و قبل از خمینی تقسیم کنیم.
  شاه بیت مکتب خمینیزم مبازه ابدی فقر و غنایی است که مکاتب ناقص بشری به انسان هدیه و استعمار بشر را سهل نمودند.
  اما مستکبرین که تنها آنتی شیطان را پارادایم مستضعفین می دیدند و  بدنبال راهی برای خلاصی از موج فراگیر اسلام غیر امریکایی بودند راهی جز بَدَل سازی نیافته و امروز شاهد برخی از این شعده بازی ها می باشیم.
  حضرت امام روح الله که همواره آینده را با آفتابی از تاریخ به رهروان واقعی هدیه نمود با تاکید بر جنگ فقر غنا به مصادیق اشرافیت پرداخت و در طول عمر با برکت خویش به افشای چهره منحوس روشنفکران غرب زده و روحانیون سکولار پرداخت و تحجر و واپسگرایی را تنها آفت و بَدَلی دانست که می تواند شیرینی این مکتب را کم کند.
  ایشان نه تنها مکتب انقلاب را از دل قرآن بروز داد بلکه آفتاب شیعه را با تعلیم نهج البلاغه در امر حکومت داری نمایان نمود.
  این معجزه قرون با یادگار نهادن حکومت مبتنی بر ولایت فقیه تا ابد تلخی ناکامی جبهه کفر را تضمین نمود.
  هر چند که سالها از عروج ملکوتی امید مستضعفین جهان می گذرد و ما شاهد انواع دسیسه ها از تکفیر و تحریف ایشان توسط برخی دشمنان و دوستان سکولار می باشیم اما واقعیت این  است  مدرنیته و عبور از سنت یعنی خمینی و هر خدعه ای دلیلی می شود بر اثبات حقانیت خمینیزم و مدرنیته طلبان غرب زده داخلی و مستکبرین  جهان راهی جز به رسمیت شناختن اندیشه های آن بزگوار را ندارند.
  امروز سربازان خمینی در یمن و سوریه و عراق با جنگی نیابتی از جانب مکتب خمینیزم در حال جمع نمودن بساط غنایی است که قرن ها فقر هدیه می داد و عاشقان حاکم داخلی و البته لیبرال راهی جز حمایت از مستضعین هدایت شده در مکتب امام ندارند و این یعنی نمونه ای از مدیریت جهانی منبعث از ولایت الله که خمینی کبیر بنا نهاد و ان شاالله تا ظهور علمدار ادامه خواهد یافت .
  نگران نیستم و انقلاب اسلامی را از هر زمان قوی تر می بینم و قشنگترین بیت این رباعی را در رای دادن همسر شاه منحوس پهلوی به کاندیدای جمهوری اسلامی که همان بازی در زمین اَبَر رهبر و خمینی ثانی می دانم .
  و تنها
  انتظار فرج از نیمه خرداد کشم .

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031