پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 63950
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
 •   

  دلیل قطع برق محل بزرگترین تجمع احیا کنندگان شب قدر ورامین چه بود؟

  بعد از اینکه برق محل برگزاری سلسله نشست های بصیرتی ۹ دی به بهانه بارش چند قطره باران قطع شده بود، اینبار برق بزرگترین تجمع احیا کنندگان شب قدر در ورامین قطع شد. سلسله نشست های بصیرت افزایی سال ۱۳۹۵ که در دی ماه در سید فتح الله ورامین برگزار شده بود دارای حواشی بسیار […]

  بعد از اینکه برق محل برگزاری سلسله نشست های بصیرتی ۹ دی به بهانه بارش چند قطره باران قطع شده بود، اینبار برق بزرگترین تجمع احیا کنندگان شب قدر در ورامین قطع شد.

  سلسله نشست های بصیرت افزایی سال ۱۳۹۵ که در دی ماه در سید فتح الله ورامین برگزار شده بود دارای حواشی بسیار زیادی بود که مهمترین آنها قطع برق دقیقاً در زمان اوج بیان مباحث بود که فریاد همگان را در آورده بود. قطعی برق1

  اداره برق شهرستان نیز بعد از این قطعی برق دقیقاً در زمان اجرای برنامه اطلاعیه ای صادر کرده و اعلام کرده بود که این قطعی به دلیل بارش باران بوده و از سوی دیگر با آن اداره هماهنگی های لازم انجام نشده است تا تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شود.

  پس از گذشت چند هفته، به لطف خداوند متعال نزول باران بسیار خوبی در شهرستان رخ داد تا جایی که اکثریت معابر شهر با مشکل روبرو شده بود ولی برق هیچ نقطه ای از شهر ورامین حتی محل برگزاری سلسله نشست های بصیرتی ۹ دی قطع نشد!

  است قطعی برق اینبار شب گذشته دقیقاً در محل بزرگترین تجمع مردم برای احیای اولین شب قدر رخ داد و برای دقایق طولانی دو فاز از برق سه فاز خیابان مسجد جامع ورامین قطع شد که طی این اقدام سیستم روشنایی و اکثریت سیستم صوت این برنامه قطع شد.

  این قطعی برق در حالی رخ داد که حاضران بیش از هزار نفری در مراسم مشغول راز و نیاز به درگاه احدیت در شب ضربت خوردن حضرت علی(ع) بودند و از سوی دیگر نیز دستگاه های نظامی و امنیتی تمام حرکات و اقدامات را ریز به ریز زیر نظر داشتند تا مبادا کسی نگاهی به این جمعیت کثیر عزادار کند.

  با توجه به اینکه شب گذشته هیچ بارانی نیامده، بادی نوزیده، رطوبتی بالانرفته است؛ منتظر هستیم که ببینیم اداره برق شهرستان ورامین برای این قطعی برق چه اطلاعیه ای صادر می کند تا بر این اقدام نامناسب سرپوش بگذارد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031