دولت تسهیلات ویژه برای روستائیان و عشایر در نظر گرفته است/ مردم از مسئولین مطالبه آموزش علوم روز داشته باشند

معاون توسعه روستائی رئیس جمهور گفت: به روستائیان و عشایر استان تهران وامی با سود ۶درصد پرداخت می شود و تسهیلات ویژه دیگری نیز در نظر گرفته شده است که نمونه آن سه سال معافیت از پرداخت قسط بوده و یا اینکه زمین و ادوات کشاورزی نیز به عنوان آورده محسوب می شود.   رضوی […]

معاون توسعه روستائی رئیس جمهور گفت: به روستائیان و عشایر استان تهران وامی با سود ۶درصد پرداخت می شود و تسهیلات ویژه دیگری نیز در نظر گرفته شده است که نمونه آن سه سال معافیت از پرداخت قسط بوده و یا اینکه زمین و ادوات کشاورزی نیز به عنوان آورده محسوب می شود.

 

رضوی معاون توسعه روستائی و عشایر رئیس جمهور در جمع مردم روستای دمزآباد بیان کرد: روستائیان و عشایر بهترین خلق خدا و ذی حق ترین خلق الله برای خدمت کردن هستند و مسئولین باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: با حمایت دولت یک لایحه با فوریت به مجلس ارائه شد که وامی به صورت ویژه و پردرآمد به روستائیان و عشایر پرداخت شود.

رضوی اظهار داشت: به روستائیان و عشایر استان تهران وامی با سود ۶درصد پرداخت می شود و تسهیلات ویژه دیگری نیز در نظر گرفته شده است که نمونه آن سه سال معافیت از پرداخت قسط بوده و یا اینکه زمین و ادوات کشاورزی نیز به عنوان آورده محسوب می شود.

معاون توسعه روستائی و عشایر رئیس جمهور تصریح کرد: طی سال های گذشته شاهد بودیم که فرزندان روستایی که در شهرها تحصیل کردند درآمد روستائیان را کم می دانستند و به همین دلیل نیز به شهرها رفتند.

وی خاطر نشان کرد: فرزندان روستائیان دیدند که پدرانشان همان کارهایی که پدربزرگانشان می کردند را انجام داده و آنها نیز باید کارهای پدرشان را انجام دهند به همین دلیل دست از کار پدری خود کشیدند.

رضوی با بیان اینکه وظیفه ما این است که علوم را به روستائیان آموزش دهیم، گفت: ملت مطالبه گر ملتی است که مقامات را به سوال بکشند و به همین دلیل نیز شما روستائیان و عشایر باید از مسئولین مطالبه کنید.

معاون توسعه روستائی و عشایر رئیس جمهور بیان کرد: امام خمینی در ۱۹ دی ماه سال ۵۷ و یک ماه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به خبرنگار ایتالیایی گفت در جمهوری اسلامی که من می گویم خدمت کردن افتخار است و هر فردی که از افراد ملت ایران حق دارد در برابر دیگران زمام دار مسلمین را سوال و پرسش کند و او نیز وظیفه دارد که پاسخ دهد.

وی تصریح کرد: روستائیان و عشایر باید از مسئولین بخواهند که چگونه بتوانند درآمد بیشتری از کشاورزی و دامپروی حاصل کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *