پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64453
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱
 •   

  رسانه های اصلاح طلب ورامین به کجا می روند؟

  پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری رسانه های اصلاح طب منطقه ورامین هجمه های گسترده ای علیه منتقدین به سیاست های برون نگر دولت شروع کرده اند تا شاید بتوانند باعث سکوت این رسانه ها شوند. زمانی بود که در منطقه ورامین شامل شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا اصلاح طلبان صاحب رسانه منطقه بوده […]

  پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری رسانه های اصلاح طب منطقه ورامین هجمه های گسترده ای علیه منتقدین به سیاست های برون نگر دولت شروع کرده اند تا شاید بتوانند باعث سکوت این رسانه ها شوند.

  زمانی بود که در منطقه ورامین شامل شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا اصلاح طلبان صاحب رسانه منطقه بوده و در هر زمان و زمینه ای که می خواستند برای خود جولان می دادند.

  این تابو با روی کار آمدن ورامین ما شکسته شد و مردمی که به دنبال اخبار جهان و منطقه بودند با جنبه های دیگری از اخبار روبرو شدند که این روی دیگر سکه بخاطر عدم دریافت وعده ها و یا سکه های زیبا و گران برای عموم مردم مشخص شد.

  پس از این شکسته شدن تابو باعث فراهم شدن زمینه برای ورود نیروهای به صحنه رسانه های محلی شد تا اقدام به روشنگری علیه افرادی کنند که به بیت المال دست درازی می کنند.

  در روزهای منتهی به انتخابات اخیر و پس از آن تقابل رسانه ای در منطقه رنگ و بوی جدیدی به خود گرفت تا جایی که نیروهای انقلابی تاریخ انقلاب و همچنین صدر اسلام را با برخی برخوردها و سخنان مقایسه کردند که نتیجه آن نیز عصبانیت بسیار شدید برخی افراد در منطقه شد.

  از سوی دیگر مقایسه سخنان رئیس جمهور دولت یازدهم در ماه ها و سال های مختلف دولت یازدهم یکی دیگر از عواملی بود که باعث تشدید عصبانیت رسانه های اصلاح طلب در مطنقه شد، دلیل این امر نیز روشن شدن افکار عمومی مردم در خصوص مسئولین سطوح مختلف کشور شده است.

  پس از انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب حسن روحانی به عنوان منتخب مردم برای دوره دوازدهم ریاست جمهوری، هجمه های رسانه ای اصلاح طلبان علیه نیروهای انقلابی و ارزشی شدت پیدا کرد تا جایی که حتی دیگر توان شنیدن سخنان حق و درست رسانه های دیگر را نیز ندارند.

  اما در آخرین اقدام رسانه های اصلاح طلب، زمانی که تمام نیروهای ارزشی در ابتدا فیلم برخورد برخی افراد با حسن روحانی را منتشر کرده و پس از آن به انتشار نظرات کارشناسان بزرگ سیاسی کشور در خصوص این برخورد پرداختند که اکثریت آنها نظرشان بر این بود که این اقدام برای سرپوش گذاشتن بر سیاست های بعضاً شکست خورده دولت بوده است تا افکار عمومی از این سیاست ها دور شود.

  انتشار این اظهار نظرها در رسانه های انقلابی منطقه حرکتی بود که دیگر باعث انفجار رسانه های هم سو با دولت شد تا شاید بتوانند با هجمه های خود سکوتی در بین رسانه های منتقد سیاست های برون نگر ایجاد کند.

  رسانه های انقلابی منطقه ثابت کرده اند که بدون در نظر گرفتن مطامع دنیایی همیشه فقط به دنبال اجرای دستورات مقام معظم رهبری بوده اند و در همین راستا نیز دست از هیچ اقدامی بر نمی دارند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031