پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 62701
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
 •   

  رقص و پایکوبی در قسمت بانوان استخر کوثر ورامین

  رقص و پایکوبی برخی بانوان در استخر کوثر ورامین مسئله جدیدی است که جدیداً به وجود آمده و باعث نارضایتی بسیاری از بانوان ارزشی ورامین به خصوص خانواده های شهدا شده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداختن آحاد جامعه به خصوص جوانان به امر […]

  رقص و پایکوبی برخی بانوان در استخر کوثر ورامین مسئله جدیدی است که جدیداً به وجود آمده و باعث نارضایتی بسیاری از بانوان ارزشی ورامین به خصوص خانواده های شهدا شده است.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداختن آحاد جامعه به خصوص جوانان به امر ورزش است و برخی مسئولین نیز برای تحقق این دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی اقداماتی را نیز انجام داده اند. استخر

  یکی از این اقدامات ساختن سوله های ورزشی در روستاهای پرجمعیت است تا با این اقدام حتی اهالی روستاها نیز بتوانند از سالن های ورزشی برای انجام ورزشی های مختلف استفاده کنند که این اقدام مورد استقبال گسترده عموم مردم قرار گرفته است.

  بخش خصوصی نیز در اقدامات مختلفی به یاری دستگاه های دولتی شتافته و مراکز ورزشی مختلف توسط قشر ورزشکار به وجود آمده است تا افراد بیشتری بتوانند از فضاهای ورزشی بهره برداری کنند.

  در شهرستان ورامین نیز یکی از مراکزی که به دلیل هزینه کم و همچنین بهره برداری های تفریحی، طبی، ورزشی و دیگر موارد مورد توجه بانوان و آقایان زیادی قرار گرفته است، مجموعه استخر کوثر ورامین می باشد که روزانه صدها خانم و آقا از آن استفاده می کنند.

  اما نکته ای که در این بین باعث کدورت خاطر برخی از نیروهای ارزشی به خصوص خانواده های معظم شهدا شده است، رقص و پایکوبی در این استخر می باشد که توسط بانوان انجام می شود.

  این امر از زمانی آغاز شد که توسط مجموعه مدیران استخر کوثر که این مراکز دولتی در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته است و عوامل مدیریتی استخر نیز رقص نور در این مجموعه راه اندازی کرده اند.

  زمانی که این رقص نور با موزیک های مختلف همراه می شود، زمینه سوء استفاده برخی از بانوان حاضر در استخر آماده شده و این دسته از افراد شروع به رقص و پایکوبی در اسختر می کنند.

  طبق گواه بسیاری از بانوان ارزشی و همچنین برخی خانواده های شهدای ورامین که این منظره را به عینه مشاهده کرده و به مدیریت سایت ورامین ما منتقل کرده اند، این اقدام به دفعات زیادی تکرار شده است تا جایی که این بانوان گرانقدر بعد از مشاهده چندباره این صحنه، از حضور در استخر کوثر ورامین صرف نظر کرده اند.

  امید آن داریم که مسئول جدید اداره ورزش و امور جوانان ورامین که به عنوان سومین سرپرست طی چهار ماه بعد از استعفای مجیدبذرافشان روی کار آمده و ماندگار شده است، فکری در خصوص این امر انجام داده و از به وجود آمدن مجدد این صحنه ها جلوگیری کند تا اکثریت استفاده کنندگان از این استخر به دلیل رضایت اقلیتی از این فضای ورزشی دوری نکنند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
  1. بابا بزارین شاد باشند تا بتونند پر انرژی باشند یا سانس رو از هم جدا کنند سانس اول خانواده… سانس دوم خانواده شادا


 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031