پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64769
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
 •   

  زنان ما زمانی می‌توانند تاریخ ساز باشند که قدر خودشان را بدانند

  امام جمعه خیرآباد بیان کرد: زن می تواند هم در امور معنوی به اوج برسد و هم اینکه می تواند در تاریخ تاثیر گذار باشد، اما این مسئله زمانی رخ خواهد داد که قدر خودش را بداند و اگر ندانست آنوقت زن می‌شود ابزار هوس رانی مرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: […]

  امام جمعه خیرآباد بیان کرد: زن می تواند هم در امور معنوی به اوج برسد و هم اینکه می تواند در تاریخ تاثیر گذار باشد، اما این مسئله زمانی رخ خواهد داد که قدر خودش را بداند و اگر ندانست آنوقت زن می‌شود ابزار هوس رانی مرد.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در مراسم برزگداشت هفته عفاف و حجاب در جمع خواهران مسجد آل یاسین شهرک مدرس بیان کرد: در قرآن کریم آیاتی در مورد حجاب داریم که حتی نوع پوشش و حجاب را نیز بیان کرده است.

  وی با بیان اینکه یکی از معضلات بدحجابی برهم زدن امنیت اجتماعی است، بیان کرد: بدحجابی باعث می شود امنیت روانی جامعه و نیز امنیت روانی یک جوان هدف قرار گیرد و این مسئله یک معضل بزرگ برای جامعه است.

  امام جمعه خیرآباد افزود: امروز دنیای غرب با شعار برابری زن و مرد و همچنین آزادی زن، بزرگترین خیانت را در حق زنان جامعه خود نمود و متاسفانه امروز نیز بدنبال سرایت دادن آن به جامعه اسلامی ما است.

  حجت الاسلام طزری پس از بیان اینکه آمارها امروز اینگونه نشان می‌دهند که بیشتر طلاق‌ها برای بدحجابی است، گفت: یکی از علل بدحجابی این است که این دست از بانوان ما اطلاعات کافی ندارند و یا اینکه دین را قبول ندارند و می‌خواهند دهن کجی به دین و حکومت اسلامی کنند حجاب بدی را انتخاب کرده اند.

  وی ریشه بسیاری از بدحجابی‌ها را عدم ازدواج در زمان مناسب دانست و افزود: اگر مشکل ازدواج در جامعه حل شود بسیاری از بدحجابی‌ها را دیگر نخواهیم داشت.

  امام جمعه خیرآباد اظهار داشت: متاسفانه بعضی‌ها به این دلیل بدحجاب هستند که این مسئله را یک کلاس می دانند و فکر می‌کنند اگر چادر بپوشند کسی به آنان توجهی نخواهد کرد و با این عمل می خواهند خودنمایی کنند.

  وی بیان کرد: زن می تواند هم در امور معنوی به اوج برسد و هم اینکه می تواند در تاریخ تاثیر گذار باشد، اما این مسئله زمانی رخ خواهد داد که قدر خودش را بداند و اگر ندانست آنوقت زن می‌شود ابزار هوس رانی مرد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  اردیبهشت ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031