پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65441
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
 •   

  سالانه ۱ میلیون تن برداشت صیفی جات در پیشوا داریم

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه پیشوا ۱۲ هزار متر مربع زمین قابل کشت دارد خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود آب اقدامات بسیار خوبی در این شهرستان شده است تا جایی که ما در پیشوا در سال ۱ میلیون تن برداشت صیفی جات داریم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما، محمد کرم محمدی […]

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه پیشوا ۱۲ هزار متر مربع زمین قابل کشت دارد خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود آب اقدامات بسیار خوبی در این شهرستان شده است تا جایی که ما در پیشوا در سال ۱ میلیون تن برداشت صیفی جات داریم.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما، محمد کرم محمدی در مراسم کلنگ زنی کارخانه شیرخشک پیشوا اظهار داشت: پیشوا شهرستانی تازه تأسیس است که طی سال های گذشته به شهرستان تبدیل شده است و ۲۰۷ کیلومتر مربع وسعت دارد.

  وی در ادامه با بیان اینکه پیشوا ۱۲ هزار متر مربع زمین قابل کشت دارد خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود آب اقدامات بسیار خوبی در این شهرستان شده است تا جایی که ما در پیشوا در سال ۱ میلیون تن برداشت صیفی جات داریم.

  فرماندار پیشوا با اشاره به اهمیت گسترش گلخانه در کشاورزی تصریح کرد: فرهنگ گلخانه در این شهرستان فرهنگی است به نام کار و جهاد و همه کشاورزان منطقه می توانند با افزایش حمایت مالی دولت می توانند میزان تولیدات خود را افزایش دهند.

  محمدی عنوان کرد: بخش خصوصی ما این شهرستان پشتکار بسیار خوبی برای انجام کار جهادی دارد تا بتواند خدمتی به نظام کرده باشد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031