پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65647
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
 •   

  سیصدوهجدهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید

  حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت شهرستان ورامین از تشدید نظارتها بر واحدهای صنفی در خصوص رعایت درج قیمت و صدور فاکتور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سیصد وهجدهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین با حضورکلیه اعضا و ریاست کمیسیون نظارت در محل این اداره در روز سه شنبه مورخ ۲۱ شهریورماه […]

  حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت شهرستان ورامین از تشدید نظارتها بر واحدهای صنفی در خصوص رعایت درج قیمت و صدور فاکتور خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سیصد وهجدهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین با حضورکلیه اعضا و ریاست کمیسیون نظارت در محل این اداره در روز سه شنبه مورخ ۲۱ شهریورماه برگزار گردید.
  در این جلسه حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت با تاکید نظارت بیشتر بر فعالیت واحدهای صنفی افزود : اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی بر واحدهای تحت پوشش خود در خصوص موضوع رعایت درج قیمت و صدور فاکتور نظارت بیشتری را اعمال نمایند .
  در ادامه جلسه به موضوعات مرتبط بااصناف شهرستان از جمله ساماندهی دکه های موجود در شهرستان از نظر صنفی پرداخته شد و با توجه به تغییرات به وجود آمده در رسته های برخی اتحادیه ها نام اتحادیه صنف میوه و تره بار شهرستان به اتحادیه میوه و تره بار و فرآورده ها و نهاده های کشاورزی و دامی و همچنین نام اتحادیه صنف خرازان شهرستان به اتحادیه صنف نوشت افزار و کتابفروشان ، تجهیزات پزشکی و فرش دستباف ورامین تغییر نام پیدا نمودند.
  در پایان جلسه نیز پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء و ارائه پیشنهادات تصمیماتی اتخاذ گردید.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031