شان وکلا باید حفظ شود/ باید تعامل خوبی بین وکلا و قوه قضائیه صورت پذیرد

کاندید این دوره انتخابات وکلا گفت: شان و عظت وکلا باید حفظ شود و وکلا باید به این ایمان داشته باشند که کانون وکلا خانه امن آنها است ولی امروز شاهد هستیم که وکلای ما جلوی موکل خود مورد تفتیش قرار می گیرند که این مسئله مشکلات زیادی برای وکلا به وجود آورده است.   […]

کاندید این دوره انتخابات وکلا گفت: شان و عظت وکلا باید حفظ شود و وکلا باید به این ایمان داشته باشند که کانون وکلا خانه امن آنها است ولی امروز شاهد هستیم که وکلای ما جلوی موکل خود مورد تفتیش قرار می گیرند که این مسئله مشکلات زیادی برای وکلا به وجود آورده است.

 

حسن برادران  در نشست هم اندیشی وکلای جنوب شرق استان تهران که شامگاه امشب در هتل شایان برگزار شد بیان کرد: متاسفانه امروز شاهد هستیم که وکلای ما در کانون وکلا احساس غربت می کنند و از سوی دیگر باید تعامل بسیار خوبی بین وکلا و قوه قضائیه صورت پذیرد.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه امروز قوانینی که وجود دارد یا با نظر کارشناسی وکلا تصویب نشده است و یا اینکه مشکلات زیادی برای وکلا به وجود آورده است.

برادران تصریح کرد: معتقد هستیم وکیلی که پرونده وکلات دارد می تواند در هر پرونده ای حضور داشته باشد.

کاندید این دوره انتخابات وکلا اظهار داشت: شان و عظت وکلا باید حفظ شود و وکلا باید به این ایمان داشته باشند که کانون وکلا خانه امن آنها است ولی امروز شاهد هستیم که وکلای ما جلوی موکل خود مورد تفتیش قرار می گیرند که این مسئله مشکلات زیادی برای وکلا به وجود آورده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *