پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70050
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
 •   

  شبکه های دشت ورامین به سد ماملو متصل نیستند/ مسئولین قول پیگیری مسائل مترو ورامین را داده اند/ به دنبال برطرف کردن مشکلات کارگران وارنا و دامداران طلبخواه هستیم

  فرماندار ورامین گفت: چون کانال های ما به سد ماملو متصل نیستند، به همراه رئیس سازمان آب و جهاد کشاورزی به دنبال آن هستیم که بتوانیم سال آینده کاری کنیم تا کانال هایی جنوب ورامین نیز به گونه ای از آب سد ماملو برخوردار شود.   محمد رضا یوسفی فرماندار ورامین در گفت و گوی […]

  فرماندار ورامین گفت: چون کانال های ما به سد ماملو متصل نیستند، به همراه رئیس سازمان آب و جهاد کشاورزی به دنبال آن هستیم که بتوانیم سال آینده کاری کنیم تا کانال هایی جنوب ورامین نیز به گونه ای از آب سد ماملو برخوردار شود.

   

  محمد رضا یوسفی فرماندار ورامین در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: اقداماتی که مربوط به مترو در شهرستان ورامین می باشد را انجام داده ایم و در سفر استاندار نیز این مسئله را مطرح کرده ایم.

  وی خاطر نشان کرد: از ۳۳ تقاطع هم سطح مترو در شهرستان ورامین، توانسته ایم تمام آنها را آماده کرده و هیچ مشکلی نداریم و مقداری در شهرستان های همجوار و تهران داریم و ۴ نقطه از این تقاطع ها باید اصلاح شده و غیر هم سطح شود که هنوز فعالیت ساخت آن آغاز نشده است.

  فرماندار ورامین اظهار داشت: از مسئولین مختلف مانند استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه و همچنین مدیر کل راه آهن پیگیری های لازم را کرده و صحبت های مختلف را انجام داده ایم.

  یوسفی تصریح کرد: مسئولین قول پیگیری را به ما داده اند و اعلام کرده اند که در سال ۹۷ اجازه دهند که این اتفاق بیفتد.

  وی در خصوص اعتراضات کارگران راه آهن نیز گفت: سیمین سپاهان که پیمانکار این پروژه می باشد مبالغی را طلبخواه است و با آقای نوبخت مذاکراتی داشته ایم و استاندار تهران نیز صحبت هایی با وی داشته اند از سوی دیگر با مدیر عامل راه آهن نیز صحبت هایی کرده ایم که اقداماتی در این خصوص انجام دهند تا پیمانکار این پروژه را به اتمام برساند.

  فرماندار ورامین در خصوص وضعیت شرکت لبنیات وارنا نیز گفت: احیای کارخانه لبنیات وارنا یک بحث است و دریافت حقوق کارکنان این کارخانه و همچنین مطالبات دامداران مسائل دیگری است که پیگیری خواهیم کرد تا کارگران این کارخانه در ایام نوروز با مشکل روبرو نشوند.

  یوسفی در خصوص حق آبه کشاورزان ورامین از سد ماملو نیز گفت: خط دومی از فاضلاب شهر تهران به عنوان پساب از شهرری آغاز کرده ایم که به طول ۳۶ کیلومتر بوده و در خصوص هزینه آن نیز ۱۵۳ میلیارد تومان ما هزینه گذاشته ایم و پیمانکار نیز ۶۰ میلیارد تومان گذاشته است.

  وی با اشاره به بازدید هفته گذشته خود از این پروژه بیان کرد: به جد دنبال راه اندازی این خطوط انتقال هستی، ولی در خصوص سد ماملو باید اعلام کنیم که چون کانال هایی که داریم به حوزه جنوب دشت ورامین نمی رسد، آب رهاسازی شده از سد ماملو به جنوب استان تهران نرسد.

  فرماندار ورامین خاطر نشان کرد: چون کانال های ما به سد ماملو متصل نیستند، به همراه رئیس سازمان آب و جهاد کشاورزی به دنبال آن هستیم که بتوانیم سال آینده کاری کنیم تا کانال هایی جنوب ورامین نیز به گونه ای از آب سد ماملو برخوردار شود.

  وی در پایان اظهار داشت: در حال حاضر شبکه های جنوب ورامین نمی تواند آب سد ماملو را مورد پوشش قرار دهد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031