شهدا عزت را برای ما بوجود آوردند/ مسئولین باید مراقب باشندکه گفتار و رفتار آنان با عزت کشور مغایرت نداشته باشد

امام جمعه خیرآباد پس از بیان اینکه شهدا عزت را برای ما بوجود آوردند، گفت: وظیفه ما این است که شکر این نعمت بزرگ را به جای آوریم و شکر این نعمت آن است که عزت را حفظ و عوامل آن را تقویت کنیم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام طزری […]

امام جمعه خیرآباد پس از بیان اینکه شهدا عزت را برای ما بوجود آوردند، گفت: وظیفه ما این است که شکر این نعمت بزرگ را به جای آوریم و شکر این نعمت آن است که عزت را حفظ و عوامل آن را تقویت کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد در مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم عاشور محمدی بیان داشت: شهدا ولی نعمت جامعه اسلامی هستند، در اسلام توصیه شده است که شکر نعمت الهی را بجا آوریم. 
حجت الاسلام طزری اظهار داشت: شهدا کسانی هستند که با نثار جان خویش سفره امنیت، اقتدار و عزت را برای مردم جامعه ما پهن کردند.
امام جمعه خیرآباد با بیان اینکه همه کسانی که در سر این سفره هستند مدیون خون شهدا، مجاهدت‌ها و رشادت‌های آنان هستند، گفت: بسیار فرق است بین کسی که بر سر سفره اطعام دیگران بنشیند با کسی که سفره‌ای پهن کند تا دیگران بر سر سفره جمع شوند.
وی ضمن بیان اینکه وظیفه عقلی و شرعی ماست که از شهدا و خانواده‌های آنان تقدیر و تشکر کنیم گفت: امروز کسانی که بر سر آرمان‌های شهدا با دیگران معامله می کنند ناسپاس و کفران‌ نعمت کرده اند و چوب این ناسپاسی را خواهند خورد.
امام جمعه خیرآباد پس از بیان اینکه شهدا عزت را برای ما بوجود آوردند، گفت: وظیفه ما این است که شکر این نعمت بزرگ را به جای آوریم و شکر این نعمت آن است که عزت را حفظ و عوامل آن را تقویت کنیم.
حجت الاسلام طزری تاکید کرد: مسئولان باید خیلی مواظب باشند که حرکات و گفتار آنان، با عزت جمهوری اسلامی مغایرت نداشته باشد.

 

به گزارش ورامین ما: شهید محمدی از رزمندگان افغانستانی لشکر فاطمیون بود که در نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.

شهید محمدی در هنگام شهادت ۳۷ سال سن داشت و از او سه فرزند به یادگار مانده است. او به عنوان چهل و هفتمین شهید مدافع حرم شهر ورامین شناخته می شود.

مراسم تشییع این شهید روز پنج شنبه ۱۹ مردادماه ساعت ۱۸ پیکر شهید عاشور محمدی را از مقابل مسجد صاحب الزمان(عج) در شهرک مدرس تشییع خواهند کرد.

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *