پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65636
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
 •   

  شهرداری دخالتی در روند افتتاح پروژه امام رضا(ع) نداشته است

  سرپرست شهرداری ورامین بیان کرد: شهرداری فقط در روند اجرای پروژه‌های ملی به اینگونه نظارت می‌کند تا مغایرتی با طرح تفصیلی نداشته و از سوی دیگر نیز به درستی اجرایی شود.   علی عباسی سرپرست شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در خصوص دلیل تاخیر در افتتاح پل […]

  سرپرست شهرداری ورامین بیان کرد: شهرداری فقط در روند اجرای پروژه‌های ملی به اینگونه نظارت می‌کند تا مغایرتی با طرح تفصیلی نداشته و از سوی دیگر نیز به درستی اجرایی شود.

   

  علی عباسی سرپرست شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در خصوص دلیل تاخیر در افتتاح پل امام رضا(ع) بیان کرد: پیمانکار اجرای این پروژه شهرداری ورامین نبوده است بلکه پیمانکار این پروژه مهم راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است.

  وی خاطر نشان کرد: اجرای این پل بر عهده راه آهن بوده است و پیمانکار این پروژه را نیز خود راه آهن انتخاب کرده است و به همین دلیل نیز این پروژه هیچ ارتباطی به مجموعه شهرداری ندارد.

  سرپرست شهرداری ورامین با بیان اینکه قرار بر این بود که اعضای هیئت دولت در هفته دولت این پروژه را افتتاح کند، گفت: تاخیر افتادن در روند افتتاح پل امام رضا(ع) هیچ ارتباطی با شهرداری ورامین نداشته است.

  عباسی اظهار داشت: اینکه پروژه‌های شهری زودتر افتتاح گردد باعث پیشرفت سریعتر شهر و همچنین زیبا شدن جلوه شهری می‌شود ولی اینکه شهرداری بخواهد در روند اجرا دخالتی داشته باشد اینگونه نیست.

  وی خاطر نشان کرد: شهرداری فقط در روند اجرای پروژه‌های ملی به اینگونه نظارت می‌کند تا مغایرتی با طرح تفصیلی نداشته و از سوی دیگر نیز به درستی اجرایی شود.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031