پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65638
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
 •   

  شهردار ورامین از بین ۱۰ کاندیدی که رزومه ارائه کرده‌اند انتخاب می‌شود

  رئیس شورای شهر ورامین بیان کرد: اعلام کرده‌ایم که فرد مورد نظر برای تصدی شهرداری حتماً از بین افرادی انتخاب شود که رزومه کاری ارائه کرده‌اند به همین دلیل نیز نمی‌توانیم فکردی را به غیر از این ۱۰ نفر به عنوان شهردار انتخاب کنیم. سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین در گفت و گو […]

  رئیس شورای شهر ورامین بیان کرد: اعلام کرده‌ایم که فرد مورد نظر برای تصدی شهرداری حتماً از بین افرادی انتخاب شود که رزومه کاری ارائه کرده‌اند به همین دلیل نیز نمی‌توانیم فکردی را به غیر از این ۱۰ نفر به عنوان شهردار انتخاب کنیم.

  سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: پس از اینکه ۹ نفر به عنوان منتخبین شورای شهر توانستند به این صحنه ورود پیدا کنند، تعداد ۱۴ نفر را به عنوان گزینه انتخاب شهردار معرفی کردند که در این بین ۴ نفر قبل از انجام  مصاحبه انصراف دادند.

  وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۱۰ نفر دیدگاه خود را به اعضای شورای شهر در خصوص تصدی شهرداری ورامین ارائه کرده‌اند.

  احمدی پس از بیان اینکه همه اعضای شورای شهر بر این مسئله توجه ویژه داشتند، اظهار داشت: فرصتی قرار داده شده است تا اعضای شورای شهر تحقیقات بیشتری عمل آوردند تا بتوانند فرد اصلح را شناسایی و انتخاب کنند و در این بین نیز گزینه‌ها نیز می‌توانند با کاندیدها نشست هایی داشته باشند.

  احمدی تصریح کرد: اعلام کرده‌ایم که فرد مورد نظر برای تصدی شهرداری حتماً از بین افرادی انتخاب شود که رزومه کاری ارائه کرده‌اند به همین دلیل نیز نمی‌توانیم فکردی را به غیر از این ۱۰ نفر به عنوان شهردار انتخاب کنیم.

  رئیس شورای شهر ورامین ادامه داد: اگر قرار باشد فردی به غیر از این گزینه‌ها در روز رای گیری معرفی شود باید با تایید و توافق اعضای شورای شهر انجام شود.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031