پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65477
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
 •   

  شهر ورامین باید احساس زنده بودن بکند/ انجام برخی اقدامات فقط نیاز به مدیریت مناسب دارد

  سرپرست شهرداری ورامین پس از بیان اینکه شهر باید احساس زنده بودن کند، گفت: اینکه اول صبح یک پاکبان با لباس و لوازم کار تمیز در حال نظافت کوچه و خیابان است برای شهروندان روحیه نشاط و کار در شهر به وجود می‌آید. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: علی عباسی سرپرست شهرداری […]

  سرپرست شهرداری ورامین پس از بیان اینکه شهر باید احساس زنده بودن کند، گفت: اینکه اول صبح یک پاکبان با لباس و لوازم کار تمیز در حال نظافت کوچه و خیابان است برای شهروندان روحیه نشاط و کار در شهر به وجود می‌آید.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: علی عباسی سرپرست شهرداری ورامین در جمع مدیران مناطق و مسئولین شهرداری ورامین بیان کرد: شهرداری ورامین دارای نیروهای کاردان زیادی است و همگان به وظایف خود آشنایی کامل دارند.

  وی خاطر نشان کرد: به دلیل گستره فعالیت شهرداری، نیاز به جلسات مستمر روزانه و هفتگی است تا بتوانیم خدمات مناسب تر و اقدامات کاملتری نسبت به گذشته داشته باشیم.

  عباسی اظهار داشت: یکی از مشکلات عدیده‌ای که امروز شهروندان با آن روبرو هستند وضعیت سطل‌های زباله است که باید ساماندهی شود.

  سرپرست شهرداری ورامین تصریح کرد: نیروهای خدمات شهری زحمات شبانه روزی زیادی می‌کشند ولی باید اقداماتی شود که رضایت بیشتری از سوی عموم مردم کسب شود.

  وی با بیان اینکه مدیران و نخبگان شهرداری ورامین باید راهکارهایی را در نظر بگیرند تا بتوانیم اقداماتی انجام دهیم تا رضایت بیشتر مردم کسب شود، گفت: گشت‌های نظارت ساختمانی و سد معبر باید تلاش خود را در جهت مقابله با متخلفین گسترش دهند.

  عباسی پس از بیان اینکه نیروی انسانی شهرداری نیاز به توجه و مدیریت بیشتری دارد، افزود: نیروی کت و شلواری زیادی داریم ولی باید برنامه ریزی‌هایی صورت گیرد تا این نیروها بتوانند همکاری بیشتری داشته باشند.

  سرپرست شهرداری ورامین اظهار داشت: همیشه کمبودهایی در سطح شهرداری بوده است ولی فعالیت‌هایی هستند که نیاز به هیچ اعتباری ندارند و فقط نیاز به مدیریت است تا این اقدامات انجام شود.

  وی پس از بیان اینکه شهر باید احساس زنده بودن کند، گفت: اینکه اول صبح یک پاکبان با لباس و لوازم کار تمیز در حال نظافت کوچه و خیابان است برای شهروندان روحیه نشاط و کار در شهر به وجود می‌آید.

  عباسی خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که وضعیت فعلی بهبود یابد و هیچ اعتراضی به وضعیت فعلی شهر و مسئولین شهرداری نیست.

  سرپرست شهرداری ورامین اظهار داشت: در مسئله سد معبر باید اولویت‌ها را در نظر گرفت، به همین دلیل در ابتدا باید با افرادی که معابر را بسته اند مقابله گردد نه اینکه در ابتدا به افراد کم بضاعتی که سد معبر زیادی نیز ندارند مماشات گردد.

  وی تصریح کرد: مسئولین شهری باید دوستی ها را بین نیروهای شهرداری ایجاد کنند تا انگیزه های فعالیت شبانه روزی در بین این نیروها به وجود آید.

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031