ظرفیت های زیادی در کشور داریم که باید به آنها باور داشته باشیم

امام جمعه موقت ورامین گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید بسیار زیادی به استفاده از ظرفیت های داخلی داشته و دارند ولی متاسفانه ما از ظرفیت ها را باور نداریم و به همین دلیل نیز نتوانسته ایم استفاده بهینه از آنها کنیم.   به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: […]

امام جمعه موقت ورامین گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید بسیار زیادی به استفاده از ظرفیت های داخلی داشته و دارند ولی متاسفانه ما از ظرفیت ها را باور نداریم و به همین دلیل نیز نتوانسته ایم استفاده بهینه از آنها کنیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه نماز جمعه این هفته ورامین بیان کرد: پاسداران عزیز در زمان غیبت امام زمان(عج) توفیق سربازی ولایت و حریم اسلام را پیدا کرده اند که باید قدر آن را بدانند.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود که از فرهنگ غربی به سمت فرهنگ اسلام ناب محمدی سوق پیدا کرد که باعث پیشرفت بسیار زیادی نیز شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه بعضی نفوذی ها در دستگاه های فرهنگی به اسم فرهنگ به انقلاب ضربه می زنند گفت: شکست آمریکایی ها در طبس یک معجزه الهی بود که بسیاری از ما غافل هستیم.

وی تصریح کرد: آمریکا حملات مختلفی به کشورهای منطقه کرد که در آخرین آنها در جنگ ایادی آمریکا و گروه های تکفیری شکست خورده است و همه اینها باعث تثبیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه شده است.

حجت الاسلام محمودی اظهار داشت: دشمنان غربی جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلفی مانند پیشرفت های علمی، سایبری، نظامی، موشکی، هسته ای و دیگر موارد با نظام جمهوری اسلامی ایران مخالفت می کنند و مانع این پیشرفت ها می شوند.

امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف علمی، پزشکی، درمانی و دیگر موارد توانسته ایم رشد بسیار چشمگیری داشته باشیم و جز بهترین های جهان باشیم.

وی خاطر نشان کرد: ایران دارای پتانسیل های بالای کشاورزی و منابع طبیعی است و یکی از بزرگترین منابع طبیعی که جز شریان های اصلی جهانی محسوب می شود، خلیج فارس است که باید از آن استفاده بهینه شود.

حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: ایران دارای ظرفیت های بسیار بالایی مانند جنگ های مختلف، داشتن مرز خشکی و دریایی با ۱۵ کشور و دیگر ظرفیت ها است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: در زمینه اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید بسیار زیادی به استفاده از ظرفیت های داخلی داشته و دارند ولی متاسفانه ما از ظرفیت ها را باور نداریم و به همین دلیل نیز نتوانسته ایم استفاده بهینه از آنها کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *