پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 53219
 • تعداد نظرات : ۴ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آبان, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
 •   

  ظلم بزرگ وزیر کشور و رسانه های زنجیره ای به ورامین/ لزوم دخالت وزارت ارشاد و عذرخواهی همگانی از مردم

  وزیر کشور دولت «تدبیر و امید» و رسانه های زنجیره ای «تدبیر و امید» و اصلاح طلب در اقدامی ناشیانه و هماهنگ و در آستانه سفر رئیس جمهور به شهرستان ۱۵ خرداد ۴۲ ورامین، ظلم آشکاری را در حق مردم شریف و شهیدپرور این شهرستان روا داشتند که باید این ناشیگری را به سرعت جبران […]

  وزیر کشور دولت «تدبیر و امید» و رسانه های زنجیره ای «تدبیر و امید» و اصلاح طلب در اقدامی ناشیانه و هماهنگ و در آستانه سفر رئیس جمهور به شهرستان ۱۵ خرداد ۴۲ ورامین، ظلم آشکاری را در حق مردم شریف و شهیدپرور این شهرستان روا داشتند که باید این ناشیگری را به سرعت جبران کرده و عذرخواهی کنند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به نقل از راوی نیوز، اتفاقات عصر پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ شهرستان قرچک در جنوبشرق استان تهران – بدون قضاوت نگارنده در خصوص خوب یا بد آن – یک حاشیه تلخ برای مردم شریف شهرستان ورامین داشت که این حاشیه تلخ از سوی عالیترین مرجع تقسیمات سیاسی و جغرافیایی کشوری یعنی وزیر کشور رقم خورد.

  نقشه شهرستان قرچک

  شهرستان قرچک با حدود ۳۰۰ هزار جمعیت در جنوب شرق استان تهران است. این شهرستان در آذر ماه ۱۳۹۱ با مصوبه هیئت وزیران به مرکزیت شهر قرچک به شهرستان تبدیل شد.
  این شهرستان که پیش از این از توابع شهرستان ورامین و یکی از بخشهای آن محسوب می شد در آذر ماه ۱۳۹۱ با مصوبه هیئت وزیران به مرکزیت شهر قرچک به شهرستان تبدیل شد.
  نکته تأسفبار این بود که بعد از اتفاقات به وجود آمده در شهرستان قرچک، وزیر کشور(براساس اعلام رسمی پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور) دستور پیگیری حوادث «ورامین»(!!) را به استاندار تهران صادر کرد و تیتر ۹۵ درصد رسانه های زنجیره ای تدبیر و امید و اصلاح طلب شد.

  وزارت کشور

  جای تأسف دارد که وزیر کشور و مشاورانش بعد از ۲۷ ماه حضور در پست رسمی و قانونی و دولتی شان و صدور حکم فرمانداری شهرستان قرچک برای دو فرماندار، هنوز نمی دانند که قرچک از آذرماه ۱۳۹۱ شهرستان شده است و دیگر زیرمجموعه شهرستان ورامین نیست.
  اکثر خبرنگاران و سردبیران روزنامه ها و خبرگزاریها و پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی «تدبیر و امید» و اصلاح طلب کشور نیز بدون توجه به اصول حرفه ای روزنامه نگاری و فقط از هول حلیم «خبر داغ دلخواه» در دیگ توهین آشکار به مردم شریف شهرستان ورامین افتادند.

  انتخاب

  اکثر روزنامه ها و خبرگزاریها و پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی «تدبیر و امید» و اصلاح طلب کشور، بدون کوچکترین تحقیق و تفحصی با نام و اعتبار مردم شریف ورامین بازی کردند که اعتراض شدید مردم دیار ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را در پی داشته است.

  روزنامه های اصلاح طلب در ظلم به ورامین (۷)

  جالب اینجاست که روزنامه «ایران» تنها روزنامه رسمی وابسته به دولت جمهوری اسلامی که باید دقت نظر بیشتر و بهتری داشته باشد نیز اشتباه بردن نام شهرستان ورامین را در گوشه سمت چپ صفحه اول و صفحات داخلی خود تکرار کرده است.

  روزنامه های اصلاح طلب در ظلم به ورامین (۵)

  البته روزنامه «ابتکار» دقت بیشتری داشته و مکان مدنظر را «قرچک ورامین» اعلام کرده است!
  آش و هول شدن اصلاح طلبان آنقدر شور شد که در فضای مجازی و گروههای تلگرامی نیز حتی از قول فرماندار شهرستان ورامین مصاحبه هایی نیز منتشر کردند!!

  سوتی تلگرامی

  نکته قبیح تر در اکثر روزنامه های زنجیره ای «تدبیر و امید» و اصلاح طلب کشور نیز توهین آشکار و زننده به مردم ورامین است ( و در اصل، منظورشان شهرستان قرچک بوده) که بدترین آنها، تیتر اول روزنامه «قانون» بود:
  داعش بازی در ورامین!!!!

  روزنامه های اصلاح طلب در ظلم به ورامین (۹)

  از صبح جمعه تاکنون دهها تن از شهروندان ورامین و قرچک طی تماس با مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی «راوی»، انزجار خود را از اقدام مدیریت شده و قبیح برخی رسانه ها در تحقیر مردم ورامین و قرچک و همچنین اقدام ناشیانه وزیر کشور که اشتباهش حتی توسط مشاورانش به وی گوشزد نشده، اعلام کردند.

  روزنامه های اصلاح طلب در ظلم به ورامین (۶)

  پنج پیشنهاد به وزیر کشور، وزارت ارشاد و مسئولان شهرستان ورامین
  پنج پیشنهاد نگارنده در خصوص اشتباه وزیر کشور و توهین آشکار رسانه ها به مردم ورامین، به شرح زیر است:
  ۱- وزیر کشور باید به صورت رسمی از مردم شریف و شهیدپرور ورامین عذرخواهی کند.

  وزیر کشور

  ۲- وزیر کشور باید کمی هم در نامه نگاریهایش دقت کند تا به فرض اگر این بار در شهرستان «الف» اتفاقی افتاد، فرماندار شهرستان «ب» را عزل یا توبیخ نکند یا به استاندار استانی دیگر نامه پیگیری ننویسد!

  ۳- وزیر کشور دست آخر هم باید مشاورانش را نیز بخاطر بی دقتی احضار کرده و برخورد قانونی کند تا مثال معروف « گنه کرد دربلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری» تکرار نشود!

  روزنامه های اصلاح طلب در ظلم به ورامین (۸)

  ۴- جا دارد معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت نظارت بر مطبوعات نیز در این ماجرا که توهین آشکار به مردم شریف و شهیدپرور شهرستان ورامین(و در اصل مردم شریف و فهیم شهرستان قرچک) بوده، ورود کرده و با رسانه های توهین کننده برخورد جدی کنند.

  روزنامه های اصلاح طلب در ظلم به ورامین (۴)

  ۵- نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین به همراه فرماندار و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز با نامه های رسمی و پیگیرانه، خواستار برخورد با عوامل جزئی و کلی این اقدامهای ناشیانه شوند که باعث خدشه به اعتبار مردم شهرستانهای ورامین شده است.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
  1. از بی عرضگی فرماندار خواب اور و را مینه هیچ واکنشی نشون نداد, سایت فرمانداری ورامین هم ظاهرا برا شخصه پدریشونه,بسیار اون سایت ضعیفه افتضاح دیروز به جناب مهدوی گفتم, متاسفم برا این شهرستان که پیاده سواران و ناکاربلدان حاکمند ,اقای نقوی چه بلایی سر این شهرستان داره میاد. بنده با هفت فرماندار تو شهرستانهای مختلف کار کردم بخدا فرماندار ورامین خیلی نوبره, ضعیف ترین در طول تاریخ شهرستانه والله قسم با کارشناسی حرف میزنم نه غرض ورزی

  2. محمودی از تهران

   حالا این وسط شما دنبال چی هستی

   اصل قضییه مهمه این موضوع فرعی است.

   اینکه عده ای به راحتی برای اینکه صدای اصلاحات به مردم آن دیار نرسد با حرکت غیرقانونی و داعشی اقدام به تجمع میکنند و اقدام خودشون رو خودجوش!!! و سوء استفاده از نام خانواده شهدا برای این حرکت جناحی که حریف را به زمین بزنند و… مهم است.

  3. با سلام. مردم قهرمان ورامین! پدران ما انقلاب کردند که روزنامه ای که حکم قصاص را غیرانسانی نامیده بود، وارثان ۱۵ خرداد داعشی بنامد؟؟؟ هیهات

  4. از این که می بینم دکتر نقوی به تنهایی مورد حمله و اتهام تمام پلیدیهای این مملکت واقع شده هم به حال ایشان قبطه می خورم و هم به داشتن این نماینده افتخار می کنم.


 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031