پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 69280
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
 •   

  عظمت جمهوری اسلامی دشمنان را به عجز کشانده است

  امام جمعه خیرآباد گفت: اگر نظامی اسلامی دستاوردهای بزرگ نداشت و پوزه استکبار را به خاک نمالیده بود، رئیس جمهور آمریکا از اعضاء شورای امنیت طلب کمک نمی کرد تا فشار بر جمهوری اسلامی را افزایش دهند، این استمداد از دیگران نشانه قدرت و عظمت جمهوری اسلامی است که استکبار را به عجز کشانده است […]

  امام جمعه خیرآباد گفت: اگر نظامی اسلامی دستاوردهای بزرگ نداشت و پوزه استکبار را به خاک نمالیده بود، رئیس جمهور آمریکا از اعضاء شورای امنیت طلب کمک نمی کرد تا فشار بر جمهوری اسلامی را افزایش دهند، این استمداد از دیگران نشانه قدرت و عظمت جمهوری اسلامی است که استکبار را به عجز کشانده است .

  حجت‌الاسلام‌ والمسلمین جعفر طزری در خطبه‌های عبادی سیاسی جمعه این هفته خیرآباد بیان داشت: ماهواره با برنامه های به ظاهر شاد و آموزنده و تفریحی، بی بند و باری را در جامعه رواج می دهد که یکی دیگر از آموزه های ماهوراه ترویج بدحجابی یا بی حجابی در جامعه اسلامی است.

  وی اظهار داشت: آنچه که امروز جامعه را درمقابل بیگانگان بیمه کرده است وجود مادران با ایمان و اعتقادات دینی است لذا دشمنان از همان اوایل به دنبال بی ایمان کردن زنان جامعه بودند و یکی از این ابزار بزک کردن زنان جامعه و تبدیل آنان به موجوداتی که فقط وظیفه دارند خود را بزک کنند و در معرض بیگانگان قرار دهند.

  امام جمعه خیرآباد بیان کرد: امروزه متأسفانه درجامعه اسلامی که زن باید پوشیده و بدون هرگونه جلب نامحرمان باشد کشور ما از لحاظ مصرف وسایل آرایشی در رتبه های بالا قرار دارد و متأسفانه آرایش کردن زنان به دختران مجرد و حتی محصل نیز رسیده است، وقتی زن به این جایگاه رسید مردان ضعیف الایمان را به انحراف کشیده و خانواده آنان و حتی خود را درمعرض فروپاشی قرار می دهد.

   

  طزری در خطبه دوم نمازجمعه با اشاره به فرا رسیدن دهه مبارک فجر، یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر نظام اسلامی از ابتدای شروع انقلاب تاکنون را گرامی داشته و عنوان کرد: انقلاب اسلامی پدیده ای شبیه به معجزه بود که توسط امام راحل و همراهی ملت بزرگ ایران صورت گرفت؛ چرا که هیچ کس باور نمی کرد در کشوری که تحت حمایت استکبار و حامی سر سخت رژیم غاصب بود، انقلاب صورت گیرد که امروز تمام نقشه های استعمار را نقش بر آب کند و رژیم غاصب را در پرتگاه سقوط قرار دهد و بتواند قریب به ۴ دهه عمر کند.

  وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی علی رغم تمامی دشمنی ها و توطئه ها و تهدیدها با قدرت به مسیر خود ادامه داد و دستاوردهای بزرگی را به همراه آورد و اینها برای دشمنان سنگین است، لذا امروز طرح ناامید کردن مردم و ناکار آمدن جلوه دادن نظام را دردستورکار خود قرار داده اند.

   امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: دشمنان ما مشکلاتی را که خود به آن دچار هستند را چند برابر بزرگتر کرده و به جمهوری اسلامی نسبت می دهند و اینگونه القاء می کنند که جمهوری اسلامی نتوانسته است برای مردم کاری انجام دهد تا مردم ناامید شوند و از ادامه راه منحرف شوند.

  طزری اظهار داشت: اگر نظامی اسلامی دستاوردهای بزرگ نداشت و پوزه استکبار را به خاک نمالیده بود، نیازی نبود که رئیس جمهور آمریکا اعضاء شورای امنیت را به مهمانی دعوت کند و از آنان طلب کمک کند در فشار بر جمهوری اسلامی، این استمداد از دیگران نشانه قدرت و عظمت جمهوری اسلامی است که استکبار را به عجز کشانده است .

  وی تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی با وجود مشکلاتی که در حوزه اقتصاد دارد در حوزه سیاست و نظامی به جایگاهی رسیده است که به تنهایی می تواند از خود دفاع کند و اجازه دخالت هیچ کشوری را در امور سیاسی داخلی و خارجی خود نمی دهد.

  امام جمعه خیرآباد با اشاره به جنایات اخیر در افغانستان، گفت: این جنایت و آدم کشی ها سرآغاز انتقال داعش به افغانستان است، استکبار سعی دارد با انتقال داعش به افغانستان ضمن آنکه حضور نظامی خود را در مرزهای کشور ما توجیه می کند از این طریق کشورهای منطقه را با یکدیگر درگیر می کند تا بتواند امنیت رژیم غاصب را تأمین نماید و آن را درحاشیه امن قرار دهد و مسئله فلسطین را به فراموشی بسپارد که این امر هوشیاری کشورهای منطقه را می طلبد.

  طزری در پایان با بیان اینکه در هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا  با دعوت از اعضاء شورای امنیت از آنان خواست که در فشار بر جمهوری اسلامی برای طرح مکمل برجام او را یاری کنند، خاطرنشان کرد: در سخنرانی کنگره آمریکا اعلام کرد از آشوب های داخلی ایران حمایت کرده است همه این موارد و اقدام های دیگر نشانه ضعف و زبونی آنان در مقابل ایران اسلامی است و باید بدانند با این فشارها و ضیافت ها، در مقابل عزم ملت ایران برای نابودی استکبار راه به جایی نخواهند برد و ملت بزرگ ایران جواب این فشارها را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031