پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64712
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
 •   

  فرمان آتش به اختیار رهبر در هیاهوی رسانه ای بر زمین مانده است

  مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران اظهار داشت: متاسفانه در هیاهوی رسانه‌ای دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص آتش به اختیار شهید شده و زمین مانده است که باید در این خصوص نیز اقداماتی صورت گیرد. درویشی مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه پیشوا بیان کرد: مجموعه […]

  مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران اظهار داشت: متاسفانه در هیاهوی رسانه‌ای دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص آتش به اختیار شهید شده و زمین مانده است که باید در این خصوص نیز اقداماتی صورت گیرد.

  درویشی مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه پیشوا بیان کرد: مجموعه بسیج دانشجویی بر اساس تدبیر دور اندیشانه و ژرف امام خمینی(ره) در سال ۶۸ بنیان گذاشته شده است. درویشی

  وی با بیان اینکه تنها قشری که به صورت تخصصی در سازمان بسیج تشکیل شد، بسیج دانشجویی بوده است، گفت: چهار رسالت و ماموریت اصلی توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی به این مجموعه واگذار شده است.

  درویشی تصریح کرد: در سال ۶۸ و فقط چند ماه پس از قبولی قطع‌نامه این فرمان صادر شد و همین زمان صدور این فرمان پیام مهمی برای همگان دارد.

  مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران افزود: وقتی ۸ سال حضور بیکران مردم به سرانجام رسید و انقلابی که دوران طفولیت خود را می‌گذراند و هنوز پایه و قوام خود را پیدا نکرده است، تمام دنیا در برابر این انقلاب قرار می گیرند، مشکلات زیادی برای ما به وجود آمده بود.

  وی با بیان اینکه معجزه امام خمینی(ره) این بود که در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستاد، گفت: امام خمینی(ره) عرصه و عملیات بعدی را فضای جنگ نرم دیدند که در همان زمان نیز درک این مسئله در بین بسیاری از مسئولین زمان وجود نداشت.

  درویشی اظهار داشت: نگاه به بسیج دانشجویی نگاه متفاوتی است و معمار کبیر انقلاب اسلامی نیز وظایف سنگینی بر عهده مجموعه بسیح دانشجویی گذاشته‌اند.

  مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران افزود: نکته اول برای ما این است که بدانیم کجا قرار گرفته‌ایم و چه رسالتی بر گردن ما است و اگر اینگونه شد مابقی مسائل به خودی خود انجام خواهد شد.

  وی خاطر نشان کرد: اینکه پاسداری از آرمان‌های انقلاب بر عهده بسیج گذشته شده است یعنی اینکه بسیجیان بدانند که چه وظیفه و رسالتی دارند و در زمان مناسب نیز این رسالت خود را اجرایی کند.

  درویشی اظهار داشت: متاسفانه در هیاهوی رسانه‌ای دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص آتش به اختیار شهید شده و زمین مانده است که باید در این خصوص نیز اقداماتی صورت گیرد.

  مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران گفت: آتش به اختیاری که به فضای دانشجویی داده می شود یعنی اینکه هر کجا که احساس کرده‌اید که اقدامات صورت گرفته با مبانی اسلامی مغایرت دارد باید ورود پیدا کرده و فریاد بزنید.

  وی تصریح کرد: مجموعه بسیج دانشجویی مجموعه فعال و پویایی است که نیاز به کسب تجربه دارد و وظیفه امثال ما است که نیروها به این پویایی برسند.

  درویشی پس از بیان اینکه بسیج دانشجویی باید در همه عرصه‌ها خود را مسئول بداند و در زمینه‌هایی که نیاز دارد ورود پیدا کند، گفت: سیاست کلی ما بحث تربیتی در حوزه محتوایی است و برنامه‌های جدی در این زمینه داریم.

  مسئول ناحیه دانشجویی استان تهران افزود: در حوزه عدالت اجتماعی و عمق بخشی نظام در بین مردم باید ورود پیدا کنیم زیرا یکی از وظایف ما همین مسئله است که طرحی را در قالب اردوی جهادی پیگیری می‌کنیم

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031