پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70125
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
 •   

  فعالیت پایانه جنوب شرق استان تهران آغاز شد/ مسافران نوروزی می توانند از ورامین به تمام نقاط کشور سفر کنند

  مدیر عامل پایانه مسافری جنوب شرق استان تهران گفت: الان پروانه فعالیت و مجوز پایانه جنوب شرق استان تهران صادر شده و مسافران در شهرستان های جنوب شرق استان بلیط تهیه کرده و بلیط آنها در همین پایانه صادر شده و خودرو نیز از ورامین حرکت خواهد کرد. محمد تاجیک مدیر عامل پایانه مسافربری جنوب […]

  مدیر عامل پایانه مسافری جنوب شرق استان تهران گفت: الان پروانه فعالیت و مجوز پایانه جنوب شرق استان تهران صادر شده و مسافران در شهرستان های جنوب شرق استان بلیط تهیه کرده و بلیط آنها در همین پایانه صادر شده و خودرو نیز از ورامین حرکت خواهد کرد.

  محمد تاجیک مدیر عامل پایانه مسافربری جنوب شرق استان تهران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: چندین سال در زمینه احداث و تکمیل پایانه جنوب شرق استان تهران فعالیت می کردند که در اوایل سال ۹۶ این پایانه افتتاح و بهره برداری آن آغاز شد.

  وی با بیان اینکه ۱۰ تعاونی به این پایانه مراجعه کرده و قرارداد اولیه را منعقد کرده اند، بیان کرد: این تعاونی ها به اداره راهداری برای گرفتن مجوز فعالیت معرفی شده اند تا صورت حساب آنها صادر شود.

  مدیر عامل پایانه مسافری جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: بعد از مراجعات تعاونی ها و پیگیری های ما، صدور پروانه فعالیت این تعاونی ها شروع شده و با ایام پایانی سال مقارن شده است و فعالیت خودشان را از اسفند شروع کرده اند.

  تاجیک عدم فعالیت پایانه تا اسفندماه را نداشتن مجوز پایانه دانست و تصریح کرد: گرفتن مجوز فعالیت شرایط خاصی دارد که تا اسفند ماه محقق نشد ولی با لطف خدا و پیگیری های صورت گرفته این مجوزها صادر شده است.

  وی در خصوص سفرهای اربعین از پایانه ورامین خاطر نشان کرد: شرکت هایی که در آن ایام خدمت رسانی می کردند پروانه صدور صورت حساب از ورامین را نداشتند بلکه صورت حساب آنها در پایانه جنوب صادر می شد و اتوبوس ها مسافران خود را از ورامین سوار کرده و به مقصد منتقل می کردند.

  مدیر عامل پایانه مسافری جنوب شرق استان تهران افزود: الان پروانه فعالیت و مجوز پایانه جنوب شرق استان تهران صادر شده و مسافران در شهرستان های جنوب شرق استان بلیط تهیه کرده و بلیط آنها در همین پایانه صادر شده و خودرو نیز از ورامین حرکت خواهد کرد.

  وی تصریح کرد: مسافران گرامی می توانند پیش فروش تمام مسیرها را انجام دهند که بعد از تعطیلات نوروز و زمانی که مسیرها قطعی شود، مسافران می توانند به تمام شهرهای کشور مسافرت کنند که این مسیرها را در مرحله دوم تبلیغات اعلام خواهیم کرد.

  مدیر عامل پایانه مسافری جنوب شرق استان تهران بیان کرد: شرکت هایی که زودتر اقدام به دریافت مجوز کرده اند فعالیت خود را طی روزهای گذشته آغاز کرده اند ولی مابقی شرکت ها در حال تجهیز دفاتر خود هستند.

  تاجیک خاطر نشان کرد: یکی از قانون های راهداری این است که در منطقه ای که پایانه استاندارد وجود نداشته باشد با شرکت ها مساعدت می شود که بتوانند در مراکزی مانند گاراژها فعالیت کنند ولی زمانی که پایانه ای در منطقه ای راه اندازی شد آن زمان شرکت هایی که قبلاً فعالیت می کردند باید در قالب پایانه فعالیت کنند.

  وی بیان کرد: ما شرایط و بستر را فراهم خواهیم کرد که شهروندی قصد مسافرت از شهرستان های جنوب شرق استان تهران را دارند، بتوانند از این بستر استفاده کنند ولی انتخاب با خود شهروندان است که از این مرکز استفاده کنند و یا اینکه به تهران روند.

  مدیر عامل پایانه مسافری جنوب شرق استان تهران در خصوص دسترسی به پایانه جنوب شرق استان تهران گفت: در شورای ترافیک شهرداری ورامین این مسئله مطرح شده و درخواست راه اندازی مسیر تاکسی برای پایانه ورامین را داشته ایم که در حال بررسی است که بعد از توافق مسئولین، از مرکز شهر ورامین به مقصد پایانه جنوب شرق استان تهران راه اندازی شود.

  تاجیک تصریح کرد: به دنبال گرفتن مجوز برای سواری هستیم ولی در حال حاضر مینی بوس و اتوبوس در این پایانه در حال فعالیت هستند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031