پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70111
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
 •   

  قرارگاه امام علی(ع) از ۲۵ اسفند فعالیت خود را آغاز خواهد کرد/ بیش از ۳هزار پلیس در شرق استان تهران خدمت رسانی می کنند

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: قرارگاه امام علی(ع) از ۲۵ اسفند آغاز شده و ۲۱ ایستگاه پلیس را در تفرجگاه ها و ورودی شهرستان ها راه اندازی خواهیم کرد.   سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در نشست خبری که صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد بیان […]

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: قرارگاه امام علی(ع) از ۲۵ اسفند آغاز شده و ۲۱ ایستگاه پلیس را در تفرجگاه ها و ورودی شهرستان ها راه اندازی خواهیم کرد.

   

  سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در نشست خبری که صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد بیان کرد: با همکاری خوب و پوشش خوب اصحاب رسانه، مردم و سازمان های مختلف ماموریت امنیت انتخابات سنگین ابتدای سال ۹۶ به بهترین شکل ممکن اجرایی شد.

  وی خاطر نشان کرد: در ارتقا امنیتی که امروز در شرق استان تهران شاهد هستیم و همچنین مابقی ماموریت های سال جاری مانند راهپیمایی بسیار با شکوه ۲۲ بهمن، اصحاب رسانه نقش بسزایی در آگاه سازی مردم داشتند

  سردار ناظری با بیان اینکه ما ادامه دهنده راه شهدا هستیم، بیان کرد: ادامه دادن راه شهدا به جز پیروی محض از ولایت فقیه و خدمت رسانی مناسب به مردم نیست.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: در حوزه تماس های ۱۱۰ و درخواست های مردم برای حضور در ماموریت ها، بیش از ۲۸۰هزار تماس را داشته ایم که ۳ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است که ۲۱۳هزار تماس عملیاتی شده و این در حالی است که زمان رسیدن همکاران ما در محل مورد نظر کاهش یافته است.

  وی خاطر نشان کرد: بیش از ۶۴هزار ابلاغ اوراق قضایی و جلبی بود که پس از ارجاء به مقامات قضایی توسط همکاران ما اجرایی شد.

  سردار ناظری تصریح کرد: بیش از ۶درصد کاهش وقوع سرقت ها را داشته ایم و در حوزه سرقت های اتومبیل توفیق داشته ایم که خودروی گشت پلاک خوان را داشته باشیم که خودروهای سرقتی را به صورت خودکار در گشت زنی های خود را داشته است.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: در حوزه مواد مخدر و برخورد با خورده فروشان بیش از ۱۵۰۰ نفر دستگیر شده و ۵۳۰۰ معتاد که عمدتاً معتاد متجاهر هستند دستگیر شده و به کمپ ها تحویل داده شده اند.

  وی خاطر نشان کرد: ۴۴درصد افزایش دستگیری اراذل و اوباش را داشته ایم و به وعده ای که داده بودیم که اگر کسی بخواهد به دنبال از بین رفتن نظم عمومی باشد برخورد می کنیم را اجرایی کرده ایم.

  سردار ناظری با بیان اینکه ۵درصد افزایش کشفیات مشروبات الکلی را داشته ایم، گفت: ۵۲درصد افزایش کشفیات مواد محترقه را داشته ایم که در این راستا باندی را دستگیر کرده ایم که در مجتمع ساختمانی مبادرت به ساخت این مواد می کردند .

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: یکی از اولویت های ما قاچاق کالا به خصوص باندهای سازمان یافته بود که در این حوزه نیز قعالیت های زیادی داشته ایم که در شرق تهران ۱ترلیارد و ۹۷ میلیارد ریال کشفیاتی بود که داشته ایم.

  وی پس از بیان اینکه ۴۶درصد کشف جرایم جنایی نسبت به سال قبل افزایش داشته ایم، گفت: قاتلی را داشته ایم که در لحظه خروج از مرز شرقی کشور را دستگیر کرده ایم و پرونده های قتل ۱۵ سال پیش را به جریان انداخته و توانسته ایم کشفیاتی نیز در این راستا داشته باشیم.

  سردار ناظری خاطر نشان کرد: بیش از ۸۵۰ پرونده به پلیس فتا ارجاع داده شده است و در اکثر شهرستان های شرق استان تهران این معاونت را فعال کرده ایم.

  وی تصریح کرد: ۸۶درصد از جرائمی که در فضای مجازی رخ داده است توسط همکاران ما در کوتاهترین زمان کشف شده و دستگیر شده است.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: بسیاری از مجرمینی که در فضای مجازی مرتکب جرم می شوند در استان تهران نیستند بلکه برخی از آنها در استان های دور افتاده و یا حتی در زندان هستند که این اقدامات را انجام می دهند.

  سردار ناظری با بیان اینکه بازدید از نت سراها برای ایمن سازی جهت استفاده بهینه جوانان صورت گرفته است، گفت: در حوزه ترافیک چهار محور اصلی کشور در حوزه شرق استان تهران است که حفظ جان و اموال آنها با ما است.

  وی خاطر نشان کرد: هدف ما ارتقاء فرهنگ ترافیک در شرق استان تهران است که در این حوزه اصحاب رسانه باید کمک بیشتری به ما کنند.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران پس از بیان اینکه ۲۰میلیون خودرو در مسیرهای چهارگانه ما تردد می کنند، گفت: در حوزه تخلفات حادثه ساز ۴۸درصد افزایش برخورد با متخلفین را داشته ایم و ۲۲ درصد افزایش مبلغ اعمال قانون را داشته ایم.

  وی خاطر نشان کرد: ۱۶ نفر متوفا نسبت به سال های گذشته کاهش داشته ایم که این چشمگیر بوده ولی همچنان باید کاهش یابد.

  سردار ناظری پس از بیان اینکه در سال جاری توفیق داشته ایم که مرکز پایه یکم را در شرق استان تهران داشته ایم، افزود: مرکز اسقاط خودروی در شرق استان تهران راه اندازی شده است و به یاری خدا در سال آینده دومین مرکز را نیز راه اندازی خواهیم کرد.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران خاطر نشان کرد: در حوزه صدور گواهینامه بیش از ۵۶هزار گواهینامه را در سال جاری صادر کرده ایم.

  وی تصریح کرد: در حوزه مشاوره به مردم که توسط معاونت فرهنگی راه اندازی شده است در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و دیگر حوزه ها توانسته ایم که اقداماتی را انجام دهیم.

  سردار ناظری اظهار داشت: بیش از ۴۸هزار نفر را در دانشگاه ها، مساجد، مدارس و دیگر اماکن آموزش داده ایم که توسط کارشناسان امر صورت گرفت.

  وی خاطر نشان کرد: اکثر جوانانی که از شرق استان تهران به خدمت سربازی اعزام می کنیم به همین محل برای ادامه خدمت منتقل می کنیم.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: تفاهم نامه ای را با دانشگاه تهران داشته ایم که در آن ۷ کمیته اندیشه ورزی را راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم در راستای پلیس علم محور را پیگیری کنیم.

  سردار ناظری بیان کرد: در ۲۹ جلسه ای که در خدمت مردم بوده ایم به صورت چهره به چهره بیش از ۴۰۰ دیدار با عموم مردم داشته ایم.

  وی تصریح کرد: قرارگاه امام علی(ع) از ۲۵ بهمن آغاز شده و ۲۱ ایستگاه پلیس را در تفرجگاه ها و ورودی شهرستان ها راه اندازی خواهیم کرد.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه ۳هزار نیرو از پلیس شرق استان تهران توفیق خدمت به مردم و مسافران خواهند داشت، گفت: گشت های هوایی درمحورهای اصلی شرق استان تهران وجود دارد و اگر مشاهده کنیم که فردی رانندگی پر خطر دارد حتماً برخورد ویژه ای با فرد خاطی خواهد شد.

  سردار ناظری اظهار داشت: افرادی که قصد جابه جایی اسباب منزل دارند حتماً قبل از انجام آن با کلانتری محل هماهنگ کند تا همکاران ما همکاری های لازم را داشته باشند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031